www.shirok-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 21 березня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Широківський район >>
Оголошення
Версія для друку Написати листа

УВАГА!
ОБМЕЖЕННЯ РУХУ ВЕЛИКОВАГОВИХ ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ ДОРОГАМИ ЗАГАЛЬНОГО КОРИСТУВАННЯ ШИРОКІВСЬКОГО РАЙОНУ ПРИ ВИСОКИХ ТЕМПЕРАТУРАХ ПОВІТРЯ.

З метою збереження автомобільних доріг загального користування від передчасних руйнувань у період тривалої спекотної погоди, керуючись вимогами Законів України «Про дорожній рух», «Про автомобільні дороги» та постановою Кабінету Міністрів України від 27.06.2007 №879 «Про заходи щодо збереження автомобільних доріг загального користування», Широківська райдержадміністрація нагадує водіям та всім керівникам підприємств та організацій всіх форм власності, які здійснюють перевезення вантажів великоваговими транспортними засобами, про сезонне обмеження руху великовагового транспорту загальною вагою понад 24 тони і навантаженням на вісь більш 7 тон, при температурі більше + 28 0С на автомобільних дорогах загального користування.
Обмеження діють з 1 червня 2018 року з 10.00 години до 22.00 години.

В зв’язку з тим, що асфальтобетонне покриття автомобільних доріг має властивість акумулювати сонячну енергію через темний колір поверхні, в літню пору року його температура значно вища ніж температура повітря.
При температурі повітря 280 С температура поверхня асфальтобетону сягає 430С , що приводить до розм’якшення бітумів і відповідно втратою асфальтобетону необхідної міцності.
Аналіз руйнівного впливу повної ваги автотранспортних засобів показав, що руйнування матеріалу дорожнього покриття виникає при осьовому навантаженні автомобіля більше 7 тонн.
На основі аналізу параметрів моделей автотранспортних засобів встановлено, що таке навантаження на вісь мають багатовісні автотранспортні засоби з повною вагою понад 24 тонни.
З метою збереження дорожнього покриття в період спекотної погоди визначена необхідність введення обмеження руху таких транспортних засобів по автомобільним дорогам загального користування Широківського району.
Широківська райдержадміністрація
Утворення Ради управління людськими ресурсами
державної служби при НАДС

Рада утворена наказом НАДС від 07 грудня 2017 року № 248, є консультативно-дорадчим органом при НАДС, який провадить свою діяльність на громадських засадах. Положення про Раду затверджено наказом НАДС від 15 лютого 2018 року № 47. Завданнями Ради є:
- формування пропозицій щодо розвитку сучасного управління людськими ресурсами на державній службі з координацією діяльності НАДС;
- участь у визначенні пріоритетів та механізму інституційного, інформаційного та іншого забезпечення реалізації єдиної державної політики щодо управління людськими ресурсами на державній службі;
- сприяння обміну досвідом та інформацією щодо управління людськими ресурсами на державній службі;
- формування пропозицій щодо адаптації та практичного застосування передового міжнародного досвіду з управління людськими ресурсами на державній службі та інші.
Кількісний та посадовий склад Ради затверджено наказом НАДС від 15 лютого 2018 року № 48. До складу Ради входить: голова, секретар та члени Ради. Організаційною формою роботи Ради є засідання, що проводяться у разі потреби, але не рідше ніж один раз на півроку.
Відкриття першого організаційного засідання Ради відбулося 16 лютого 2018 року. Голова НАДС К.О.Ващенко висловив сподівання, що запропоновані форми роботи Ради дозволять членам досягти поставленої мети Ради. Окреслив тематику запропонованих секцій першого організаційного засідання: конкурсна процедура добору кадрів на державну службу: здобутки та перспективи; новації в оцінюванні діяльності державних службовців «2018»; створення інтегрованої інформаційної системи управління людськими ресурсами на державній службі «HRMIS»; актуально про зміни до законодавства. Презентував присутнім науково-практичний коментар до Закону України «Про державну службу», до розробки якого долучилися як теоретики, так і практики.
Зазначений коментар розміщений в електронному форматі на офіційному сайті НАДС за посиланням http://pravo.org.ua/ua/about/books/commentary/.

Відділ управління персоналом райдержадміністраціїПроблеми забезпечення осіб з інвалідністю, які бажають взяти участь в конкурсі на зайняття посад державної служби, розумним пристосуванням обговорено Національним агентством України з питань державної служби на нараді з представниками центральних органів виконавчої влади і громадськості

Для підготовки та внесення змін до порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби 23 березня 2018 року відбулася робоча зустріч щодо забезпечення осіб з інвалідністю, які бажають взяти участь в конкурсі на зайняття посад державної служби, розумним пристосуванням.

Мета робочої зустрічі – актуалізація спільного напрацювання алгоритму дій, який буде реальним для виконання службами управління персоналом і конкурсними комісіями; забезпечення на належному рівні потреб осіб, які претендують на зайняття посад державної служби; підготовка методичних рекомендацій щодо забезпечення осіб з інвалідністю, які бажають взяти участь в конкурсі на заняття посад державної служби, розумним пристосуванням.

Під час робочої зустрічі обговорено питання:

· Що таке розумне пристосування?
· Які є види розумного пристосування?
· Як забезпечити рівні умови кандидатів під час конкурсу?
· Як подолати або оминути бар’єри, з якими стикаються люди з інвалідністю під час конкурсу?
· Які є критерії «розумності» забезпечення розумного пристосування органом державної влади?
· Які можуть бути індивідуальні рішення служб управління персоналом у частині забезпечення розумного пристосування на різних етапах конкурсу?
· Чи є потреба внесення змін та доповнень до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби?

Заступник Голови НАДС Андрій Заболотний у вступному слові зазначив, що питання, які будуть обговорені під час робочої зустрічі, мають стати основою для підготовки певних змін до законодавчих актів щодо проведення конкурсу на зайняття посад державної служби.

Директор генерального департаменту з питань управління персоналом НАДС Наталія Алюшина у своїй промові наголосила, що наразі всі зацікавлені учасники процесу реформування державної служби намагаються зробити процес конкурсного відбору ефективним, прозорим та відкритим, чесним та таким, що забезпечить права всіх учасників конкурсу: і кандидатів, і членів конкурсних комісій, і адміністраторів. Водночас терміновим та важливим для нас є питання доступу до державної служби осіб з інвалідністю.

Наголошено також, що пунктом 20 Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби передбачено, що особа з інвалідністю, яка бажає взяти участь у конкурсі та потребує у зв’язку з цим розумного пристосування, подає заяву за встановленою формою про забезпечення в установленому порядку розумного пристосування. «Ми стикнулися з тим, що немає механізму такого забезпечення. Служби управління персоналом інколи не знають, що робити в таких випадках, як забезпечити розумне пристосування. Тому Генеральний департамент взяв на себе зобов’язання узагальнити напрацювання з цих питань та представити їх для обговорення», – зауважила Наталія Алюшина.

Учасники зустрічі у своїх виступах акцентували увагу на проблемах, які виникають у осіб з інвалідністю під час проходження конкурсу на посади державної служби. Це, зокрема, непристосованість приміщень, де відбуваються конкурси, електронне подання документів для участі у конкурсі і користування порталом вакансій державної служби особами з вадами зору, а також проведення співбесіди з кандидатами, які потребують допомоги перекладача-сурдолога.

За результатами дискусії прийнято рішення узагальнити всі зауваження та пропозиції для проведення фінальної зустрічі 27 квітня 2018 року та розглянути можливість проведення належної PR-кампанії для осіб з інвалідністю щодо залучення їх на державну службу, а також забезпечити наявність на сайті career.gov.ua відповідної позначки для осіб з інвалідністю для визначення, які розумні пристосування їм потрібні.


Відділ управління персоналом райдержадміністрації

ПЛАН-ГРАФІК
проведення Міжрегіональним управлінням НАДС
у Дніпропетровській та Запорізькій областях
тематичної прямої телефонної лінії
у ІІ кварталі 2018 року


Місяць
Дата проведення
Тематика лінії
Квітень
5, 12, 19, 26
Телефонна лінія «Державна служба»
Травень
3, 10, 17, 24, 31
Телефонна лінія «Державна служба»
Червень
7, 14, 21
Телефонна лінія «Державна служба»


(056) 742-89-88 – головний спеціаліст Управління Л.І. Трушина
До уваги суб’єктів господарювання!

18.12.2017 набув чинності Закон України «Про оцінку впливу на довкілля» (далі – Закон).
Відповідно до частини 3 статті 4 Закону суб’єкт господарювання повинен забезпечити розміщення на дошках оголошень органів місцевого самоврядування або в інших громадських місцях на території, де планується проводити планову діяльність, або оприлюднення в інший спосіб, що гарантує доведення інформації до відома мешканців відповідної адміністративно – територіальної одиниці чи до відповідної територіальної громади, яка може зазнати впливу планованої діяльності.
Також Закон передбачає проведення громадських слухань у процесі громадського обговорення планової діяльності суб’єктів господарювання.
Громадські слухання проводяться за місцем провадження планової діяльності або в адміністративному центрі адміністративно – територіальної одиниці, яка може зазнати впливу планованої діяльності.


ДО УВАГИ АГРАРІЇВ ШИРОКІВСЬКОГО РАЙОНУ !
Управління агропромислового розвитку, землекористування та підприємництва Широківської районної державної адміністрації наголошує щодо необхідності проведення державної реєстрації речових прав (оренди та суборенди) відповідно до Закону України «Про державну реєс­трацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.

Слід розділяти момент укладення договору оренди та момент державної реєстрації права оренди, що за ним виникає, оскільки вони мають принципово різні юридичні наслідки. Так, сторони дійшовши згоди щодо всіх істотних умов договору оренди землі, складають і підписують відповідний письмовий документ. Але, підписання договору не означає, що орендар може вже користуватися земельною ділянкою, відповідне право в нього виникає з моменту його державної реєстрації. Варто звернути увагу, якщо до 1 січня 2013 року в українському законодавстві передбачалась необхідність реєстрації договору оренди, то після 01.01.2013 реєструється лише право оренди.

За державною реєстрацією оренди може звернутися як орендар, так і орендодавець до: нотаріусів, інших державних реєстраторів, визначених у законі. При цьому варто мати на увазі, що звертатися можна до державних реєстраторів незалежно від місця розташування земельної ділянки, але у межах області.

Начальник управління агропромислового розвитку,
землекористування та підприємництва
Широківської райдержадміністрації
ШЕПІЛОВ М.В.


До уваги підприємців Широківського району!

В рамках реалізації Програми розвитку малого та середнього підприємництва у Дніпропетровській області на 2017-2018 роки, затвердженої рішенням сесії Дніпропетровської обласної ради від 02 грудня 2016 року №124-7/VII, 15 грудня 2017 року відбудеться практична конференція на тему: “Головні зміни законодавства в роботі бізнесу у 2018 році”.
На конференції підприємцям регіону буде надана найактуальніша інформація щодо оновлення законодавства у 2018 році для роботи бізнесу. Для проведення конференції залучені досвідчені експерти в галузі ведення бізнесу, які мають багаторічний досвід, та на практиці знаходять законні та результативні способи вирішення проблемних питань підприємців регіону.
На практичній конференції будуть розглянуті наступні панелі:
I. Головні зміни та нововведення законодавства у 2018 році:
- проект Закону про Держбюджет на 2018 рік;
- оновлений Закон про бухгалтерський облік;
- лібералізація банківського законодавства щодо МСБ;
- як не отримати штраф при оформленні первинних документів та інше.
II. Планові та позапланові перевірки:
- первинні документи у фокусі уваги контролюючих органів: як правильно складати, типові помилки та їх наслідки;
- умови кредитування МСБ та інше.
III. Перевірки Держпраці:
- перевірки суб’єктів господарювання органами Держпраці;
- штрафи за порушення законодавства про працю: аналіз судової практики та інше.
IV. Зміни в податковій та пенсійних сферах у діяльності підприємців у 2018 році.
V. Використання майна в бізнесі: практичні поради.
Реєстрація обов’язкова за посиланням: https://goo.gl/forms/grdXzOlwF4wxovxR2 або за телефонами:742 83 42,742 84 67.
За довідковою інформацією можна звертатися до відділу економічного розвитку та споживчого ринку райдержадміністрації за телефоном: 2 93 61.
Захід відбудеться за адресою: м.Дніпро, просп. Олександра Поля,1 (приміщення облдержадміністрації), III поверх, зала засідань з 11.00 до 14.00 год.

До відома громадськості!
Широківська райдержадміністрація повідомляє, що розпорядження голови райдержадміністрації від 10.11.2017 № Р-426/0/392-17 «Про розроблення детального плану частини території Новолатівської сільської ради Широківського району Дніпропетровської області за межами населених пунктів під розміщення та експлуатацію основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємства ПАТ «АРСЕЛОРМІТТАЛ КРИВИЙ РІГ» скасовано розпорядженням голови райдержадміністрації від 17.11.2017 № Р-433/0/392-17 «Про скасування розпорядження голови райдержадміністрації від 10.11.2017 № Р-426/0/392-17»

Начальник відділу містобудування,
архітектури, житлово-комунального
господарства та інфраструктури
райдержадміністрації Л.Г.ДРАЧ
Фонд соціального страхування інформує
До відома страхувальників та застрахованих

Відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» відбулося злиття Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань та Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.
В Кривому Розі з 1 серпня 2017 року утворена нова організація, що має назву Криворізьке відділення Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Дніпропетровській області і знаходиться за адресою: м. Кривий Ріг, пр. Миру, 30А. Філіали знаходяться в Тернівському районі м. Кривого Рогу, вул. Грицевця, 4, м. Апостолове вул. О.Вишні, 1, смт Софіївка, вул. Карпенка, 5, смт Широке, вул. Соборна, 121.
Основними функціями відділення є реалізація державної політики у сферах соціального страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності, у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності, надання матеріального забезпечення, страхових виплат та соціальних послуг, профілактика нещасних випадків, здійснення перевірки обґрунтованості видачі та продовження листків непрацездатності застрахованим особам, здійснення контролю за використанням роботодавцями та застрахованими особами коштів Фонду.
З питань надання допомоги по тимчасовій непрацездатності (включаючи догляд за хворою дитиною, допомоги по вагітності та пологах, допомоги на поховання (крім поховання пенсіонерів. безробітних та осіб, які померли від нещасного випадку на виробництві), звертатись за телефонами (0564) 92-19-81, в м. Апостолове (05656) 9-12-80, 9-55-32, 9-52-66.
З питань профілактики виробничого травматизму, розслідувань нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань звертатись за телефонами (0564) 92-21-16, (0564) 93-04-95, в Софіївському районі (025) 2-92-41, в Широківському районі (05657) 2-18-53.
З питань надання медичних та соціальних послуг потерпілим на виробництві та лікування в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортного закладу після перенесених захворювань і травм звертатись за телефонами (0564) 92-28-15, (0564) 92-20-69, (0564) 93-04-22.

Криворізьке відділення Управління виконавчої дирекції
Фонду соціального страхування України
в Дніпропетровській областіДо уваги мешканців Широківського району!

В Широківській райдержадміністрації для оперативного реагування з метою забезпечення захисту аграріїв від протиправного захоплення земель чи урожаю, швидкого й ефективного реагування на будь-які незаконні дії працює телефон - „Гарячої лінії райдержадміністрації” за номером: (05657) 2-93-67.--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ШИРОКІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
23.06.2017
смт Широке
  № Р-241/0/392-17


Про розроблення детального плану частини
території Широківської селищної ради
за межами селища міського типу Широке
Широківського району Дніпропетровської
області під розміщення об’єкту «Поліпшення
гідрологічного режиму р. Інгулець в районі
промислових об’єктів ПрАТ «ІНГЗК» шляхом
будівництва спрямляючого каналу


Керуючись Законом України «Про місцеві державні адміністрації», відповідно до п.3 статті 8, п.3 статті 10, п.2 статей 19, 24 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядку розроблення містобудівної документації, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово – комунального господарства України від 16.11.2011 № 290, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 20.12.2011 за
№ 1468/20206 та постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011
№ 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», розглянувши звернення ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «ІНГУЛЕЦЬКИЙ ГІРНИЧО – ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ» (далі – ПРАТ «ІНГЗК») (ідентифікаційний код 00190905) в листах від 22.05.2017 № 34/4018 та від 25.05.2017 №34/4144 щодо розробки детального плану частини територій Широківської селищної ради за межами селища міського типу Широке Широківського району Дніпропетровської області під розміщення об’єкту «Поліпшення гідрологічного режиму р. Інгулець в районі промислових об’єктів ПРАТ «ІНГЗК» шляхом будівництва спрямляючого каналу :

1. Розробити детальний план частини території Широківської селищної ради за межами селища міського типу Широке Широківського району Дніпропетровської області під розміщення об’єкту «Поліпшення гідрологічного режиму р. Інгулець в районі промислових об’єктів ПРАТ «ІНГЗК» шляхом будівництва спрямляючого каналу.

2. Фінансування робіт щодо розроблення відповідного детального плану, здійснюється за рахунок коштів ПРАТ «ІНГЗК» (ідентифікаційний код 00190905).

3. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на відділ містобудування, архітектури, житлово – комунального господарства та інфраструктури райдержадміністрації, контроль – на заступника голови райдержадміністрації Прокопенко Л.Ф.Голова райдержадміністрації С.В.ЛАНЧКОВСЬКИЙ
ШИРОКІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
29.06.2017
смт Широке
  № Р-249/0/392-17


Про розроблення детального плану частини
території Андріївської сільської ради
Широківського району Дніпропетровської області
під розміщення та експлуатацію основних, підсобних
і допоміжних будівель та споруд для потреб ПрАТ «ІНГЗК»Керуючись Законом України «Про місцеві державні адміністрації», відповідно до п.3 статті 8, п.3 статті 10, п.2 статті 19, 24 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядку розроблення містобудівної документації, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово – комунального господарства України від 16.11.2011 № 290, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 20.12.2011 за
№ 1468/20206 та постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011
№ 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», розглянувши лист ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «ІНГУЛЕЦЬКИЙ ГІРНИЧО – ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ» (далі – ПРАТ «ІНГЗК») (ідентифікаційний код 00190905) від 29.05.2017 № 05/4233 щодо розробки детального плану частини території Андріївської сільської ради Широківського району Дніпропетровської області площею 7,5 га під розміщення та експлуатацію основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд для потреб ПРАТ «ІНГЗК»:

1. Розробити детальний план частини території Андріївської сільської ради Широківського району Дніпропетровської області площею 7,5 га під розміщення та експлуатацію основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд для потреб ПРАТ «ІНГЗК».

2. Фінансування робіт щодо розроблення відповідного детального плану, здійснюється за рахунок коштів ПРАТ «ІНГЗК» (ідентифікаційний код 00190905).

3. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на відділ містобудування, архітектури, житлово – комунального господарства та інфраструктури райдержадміністрації, контроль – на заступника голови райдержадміністрації Прокопенко Л.Ф.Голова райдержадміністрації С.В.ЛАНЧКОВСЬКИЙ
ОГОЛОШЕННЯ
До відома мешканців Широківського району.

Широківська райдержадміністрація Широківського району Дніпропетровської області є замовником містобудівної документації, а саме детального плану частини території Андріївської сільської ради Широківського району Дніпропетровської області під розміщення та експлуатацію основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд для потреб ПРАТ «ІНГЗК», у зв’язку з прийняттям розпорядження голови райдержадміністрації від 29.06.2017 № Р-249/0/392-17 «Про розроблення детального плану частини території Андріївської сільської ради Широківського району Дніпропетровської області під розміщення та експлуатацію основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд для потреб ПРАТ «ІНГЗК».
Відповідно до частини 1 статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» громадським слуханням підлягають розроблені в установленому порядку проекти містобудівної документації на місцевому рівні: генеральні плани населених пунктів, плани зонування територій, детальні плани територій, а згідно частини 2 даної статті цього закону затвердження проектів такої документації без проведення громадських слухань забороняється.
Широківська райдержадміністрація Широківського району Дніпропетровської області пропонує приєднатись всіх зацікавлених громадян у тому числі мешканців Андріївської сільської ради Широківського району Дніпропетровської області до розгляду та обговорення відповідної містобудівної документації, свої пропозиції і висновки надавати до виконавчого комітету Андріївської сільської ради за адресою: вул. Державна, б.22, с. Андріївка, Широківського району, Дніпропетровської області, 53760.
Розпорядження Р-249-1.jpgРозпорядження Р-249-2.jpg

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------


УВАГА КОНКУРС!
Відповідно до законів України «Про культуру», «Про музеї та музейну справу» із внесеними змінами Законом № 955 від 28 січня 2016 року відділ культури, туризму, національностей та релігій Широківської районної державної адміністрації оголошує з 19 червня 2017 року повторно конкурс на заміщення вакантної посади директора Широківського народного історико – краєзнавчого музею.
Вимоги до кандидата на посаду:
· вища освіта відповідного напряму
· стаж роботи у сфері культури не менше трьох років,
· володіння державною мовою
· здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Не може бути призначена на посаду керівника державного чи комунального закладу культури особа, яка:
- за рішенням суду визнана недієздатною або її дієздатність обмежена;
- має судимість за вчинення злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку, або на яку протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення;
- є близькою особою або членом сім’ї керівників органу, що відповідно до статутних документів здійснює управління державним чи комунальним закладом культури, а саме центрального органу виконавчої влади, органу влади Автономної Республіки Крим, місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування .
Особа, яка бере участь у конкурсі, упродовж 30 днів з дня оголошення конкурсу подає такі документи:
· заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України "Про захист персональних даних";
· автобіографія, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;
· копія документа, що посвідчує особу, копії документів про вищу освіту;
· два рекомендаційні листи довільної форми;
· мотиваційний лист довільної форми.
Останній день прийняття документів 18 липня 2017р. до 17.00.год.
Зазначені документи надсилаються на поштову адресу: вул.Соборна(Леніна), буд.131,смт Широке, Широківський район, Дніпропетровська область, відділ культури, 53700, «На конкурс»; та електронну адресу: shyr.viddilkult@i.ua .
Більш детальну інформацію щодо проведення конкурсу можна дізнатись за тел. 2-91-15.
Інформація про проведення конкурсної процедури буде розміщуватись на веб- сайті Широківської районної державної адміністрації. : www.shirok-m.dp.gov.ua

Конкурсна комісія, сформована 05.05.2017 року під час першого конкурсу, оголошеного з 08.05.2017 року (який не відбувся), і складається з шести осіб - по три від органу управління(відділу) та трудового колективу. Від громадських організації пропозиції не надійшли.
Повноваження комісії та секретаря комісії продовжуються на час проведення повторного конкурсу.

Відповідальна особа за прийняття документів – заступник завідувача з кадрової роботи районного методичногшо центру клубної роботи Лисогір Любов Петрівна.ПОВІДОМЛЕННЯ

Відділ культури, туризму, національностей та релігій Широківської районної державної адміністрації повідомляє, що конкурс на заміщення вакантної посади директора Широківського народного історико – краєзнавчого музею, оголошений з 09квітня 2017року НЕ ВІДБУВСЯ в’язку з тим, до відділу не надійшло жодної заяви про участь у конкурсі, тобто, осіб ,бажаючих взяти участь у конкурсі, не виявилося.

З часом буде оголошено повторний конкурс.


Повідомлення

На виконання постанови координаційної наради керівників правоохоронних органів від 22 лютого 2017 року, Криворізькою місцевою прокуратурою №1 визначено номер телефону «гарячої лінії» – (0564)90-07-56, який створено для прийому повідомлень про скоєння кримінальних правопорушень, пов’язаних з торгівлею людьми. Також дані повідомлення можна надіслати електронною поштою на спеціально створену електронну скриньку – fht_kryvyi_rig1@prokuratura.dp.ua.
Криворізька місцева прокуратура №1
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

До відома землевласників та землекористувачів!

Широківська райдержадміністрація доводить до відома інформацією щодо індексації нормативно грошової оцінки землі відповідно до листів Дергеокадастру України від 12.01.2017 № 15-28-0.22-444/2-17 та Державної служби статистики України від10.01.201 №111-03/2-17 ( додаються) для врахування та використання їх у роботі.
Широківська райдержадміністрація
сканирование0011.jpg


Безоплатні консультації адвоката для населення району

06 грудня 2016 року з 10.00 до 14.00 у Широківському бюро правової допомоги відбудеться консультаційний прийом населення адвокатом системи безоплатної правової допомоги.

09 грудня 2016 року о 10.00 у районному будинку культури відбудеться семінар для фізичних осіб-підприємців з питань оподаткування та інших правових аспектів діяльності ФОП.

Адреса бюро: смт. Широке, вул. Соборна, 99 (1 поверх), тел. 056-57-2-90-08, графік роботи: пн. – чт. з 8.00 до 17.00, пт. з 8.00 до 15.45.


Запрошуємо громадян скористатись своїми правами!

ДО ВІДОМА МЕШКАНЦІВ НОВОЛАТІВСЬКОЇ ТА РОЗИЛЮКСЕМБУРЗЬКОЇ СІЛЬСКИХ РАД ШИРОКІВСЬКОГОРАЙОНУ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Про проведення повторних громадських обговорень щодо врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації.

Широківська районна державна адміністрація Широківського району Дніпропетровської області повідомляє, що 02 грудня 2016 року о 14.00 для мешканців Новалатівської та Розилюксімбурзької сільських рад Широківського району Дніпропетровської області, відбудеться повторне громадське обговорення детального плану частини території Новолатівської і Розилюксембургської сільських рад Широківського району Дніпропетровської області під розміщення хвостосховища «Об'єднане» та основних, допоміжних будівель і споруд для потреб підприємства ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг».
Місце проведення: мала зала засідань Широківської райдержадміністрації за адресою: вул. Соборна, 107 смт Широке, Широківського район, Дніпропетровської області.
У зв’язку з відсутністю пропозицій до вищезазначеного проекту містобудівної документації, визначених частиною 6 статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», у період громадських слухань, що відбувались з 15 жовтня по 15 листопада 2016 року, оголошується додатковий прийом письмових пропозицій з 8.00 по 17.00 01 грудня 2016 року до відділу містобудування, архітектури, житлово – комунального господарства та інфраструктури Широківської райдержадміністрації (каб.42) за адресою: вул. Соборна, 107 смт Широке, Широківського район, Дніпропетровської області, від осіб, що мають право, визначене частиною 7 статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», оформлених відповідно до вимог, визначених Законами України «Про звернення громадян», «Про обробку персональних даних» та частини 6 статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності »..
Пропозиції надані після встановленого строку, не розглядатимуться.
Презентація проекту даної містобудівної документації відбудеться 29 листопада 2016 року о 15.00 в малій залі засідань Широківської райдержадміністрації Дніпропетровської області.
До участі запрошуються особи, що мають право відповідно до чинного законодавства України.
Вхід для фізичних осіб за наявності документів, що посвідчують особу; для юридичних осіб - за наявності довіреності або службового посвідчення.
З даною містобудівною документацією можливо ознайомитись у відділі містобудування, архітектури, житлово – комунального господарства та інфраструктури Широківської райдержадміністрації в робочий час за адресою вул.. Соборна, 107 смт Широке, Широківського район, Дніпропетровської області


До уваги суб’єктів малого та середнього підприємництва

В рамках реалізації “Програми розвитку малого та середнього підприємництва у Дніпропетровській області на 2015-2016 роки” 11 листопада 2016 року об 11.00 годині на безоплатній основі відбудеться семінар для суб’єктів господарювання на тему: “Приватним підприємцям: актуально про податки та правові основи підприємництва”.
Захід відбудеться за адресою: м. П’ятихатки, вул. Садова, 104, (в приміщенні райдержадміністрації).ОГОЛОШЕННЯ
До відома власників земельних ділянок (паїв) (колишніх земель колективного сільськогосподарського підприємства “Латівка”), що розташовані на території Новолатівської сільської ради Широківського району Дніпропетровської області.

Широківською районною державною адміністрацією Дніпропетровської області прийнято розпорядження від 11.07.2016 № Р-266/0/392-16 « Про викуп земельних ділянок (паїв) приватної форми власності (колишніх земель колективного сільськогосподарського підприємства “Латівка”) вільних від забудови, що розташовані на території Новолатівської сільської ради Широківського району Дніпропетровської області для таких суспільних потреб, як розміщення та обслуговування об’єктів, пов’язаних із видобуванням корисних копалин, а саме: для реконструкції (будівництва), розміщення та обслуговування хвостосховища “Об’єднане” (ІІ карта).
Відповідно до ч. 2 ст. 5 Закону України “ Про відчуження земельних ділянок, інших об’єктів нерухомого майна, що на них розміщені, які перебувають у приватній власності, для суспільних потреб чи з мотивів суспільної необхідності” (далі по тексту – Закон), вартість земельної ділянки, що відчужується визначається на підставі її експертної грошової оцінки, проведеної відповідно до закону.
Частиною 3 ст. 11 Закону передбачено проведення переговорів з власником (власниками) земельної ділянки, щодо викупної ціни, строків та інших умов викупу.
Керуючись вимогами Закону, Широківська районна державна адміністрація Дніпропетровської області інформує про проведення переговорів з власником (власниками) земельної ділянки щодо визначення викупної ціни та інших умов викупу, які відбуватимуться кожної середи до кінця поточного року з 9.00 до 12.00 години у приміщенні малої зали засідань Широківської районної державної адміністрації Широківського району Дніпропетровської області, за адресою: вулиця Соборна,107, смт Широке, Дніпропетровської області, 53700.

Для участі в переговорах необхідні наступні документи:
- документ (и), що посвідчує(ють) особу(и) власника земельної ділянки ;
- документ(и), що посвідчує(ють) право власності на земельну ділянку;
- у разі надання документів іншою особою, як представника власника земельної ділянки, засвідчений належним чином документ щодо права представництва даного власника.;
Телефони для довідок (05657) 2 17 52, 2 24 71.


ОГОЛОШЕННЯ
До відома мешканців Широківського району.

Широківська райдержадміністрація Широківськівського району Дніпропетровської області є замовником містобудівної документації, а саме детального плану частини території Новолатівської та Розилюксембурзької сільських рад Широківського району Дніпропетровської області під розміщення хвостосховища «Об`єднане» та основних, допоміжних будівель і споруд для потреб підприємства ПАТ «АРСЕЛОРМІТТАЛ КРИВИЙ РІГ», у зв’язку з прийняттям розпорядження голови райдержадміністрації від 12.05.2016 № Р-199/0/392-16.
Відповідно до частини 1 статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» громадським слуханням підлягають розроблені в установленому порядку проекти містобудівної документації на місцевому рівні: генеральні плани населених пунктів, плани зонування територій, детальні плани територій, а згідно частини 2 даної статті цього закону затвердження проектів такої документації без проведення громадських слухань забороняється.
Широківська райдержадміністрація Широківського району Дніпропетровської області пропонує приєднатись всіх зацікавлених громадян у тому числі мешканців Новолатівської сільської ради Широківського району Дніпропетровської області до розгляду та обговорення проекту відповідної містобудівної документації, (публікація стосовно громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації, а саме детального плану частини території Новолатівської та Розилюксембурзької сільських рад Широківського району Дніпропетровської області під розміщення хвостосховища «Об`єднане» та основних, допоміжних будівель і споруд для потреб підприємства ПАТ «АРСЕЛОРМІТТАЛ КРИВИЙ РІГ» була 15 жовтня 2016 року в газеті «Вісник»), та повідомляє, що з даним проектом можливо ознайомитись і на сайті Широківської райдержадміністрації - http://www. shirok-rn.dp.gov.ua в розділі «Оголошення», свої пропозиції і висновки надавати до виконавчого комітету Розилюксембурзької сільської ради за адресою вул. Степова,1 село Гречані Поди, Широківського району, Дніпропетровської області,53732, сайт Розилюксембурзької сільської ради - http://shirrozylsil.dp.gov.ua/selrada/shirokivskij/roziljuksemburzka_silrada.nsf/admin.xsp

Хв-1 Лист1 (1).pdfХв-3 Лист1 (1).pdfХв-5 от 5,08 Лист1 (1).pdfХв-6 Лист1 (1).pdf


ОГОЛОШЕННЯ
До відома власників земельних ділянок земельних ділянок (паїв) (колишніх земель колективного сільськогосподарського підприємства “Латівка”), що розташовані на території Новолатівської сільської ради Широківського району Дніпропетровської області.

Широківською районною державною адміністрацією Дніпропетровської області прийнято розпорядження від 11.07.2016 № Р-266/0/392-16 « Про викуп земельних ділянок (паїв) приватної форми власності (колишніх земель колективного сільськогосподарського підприємства “Латівка”) вільних від забудови, що розташовані на території Новолатівської сільської ради Широківського району Дніпропетровської області для таких суспільних потреб, як розміщення та обслуговування об’єктів, пов’язаних із видобуванням корисних копалин, а саме: для реконструкції (будівництва), розміщення та обслуговування хвостосховища “Об’єднане” (ІІ карта).
Відповідно статті 11 Закону України “Про відчуження земельних ділянок, інших об’єктів нерухомого майна, що на них розміщенні, які перебувають у приватній власності, для суспільних потреб чи з мотивів суспільної необхідності” власник (власники) земельної ділянки, протягом одного місяця з дня отримання інформації (письмового повідомлення) письмово повідомляє відповідний орган державної виконавчої влади, що прийняв таке рішення (розпорядження), а саме Широківську райдержадміністрацію про надання згоди на проведення переговорів щодо умов викупу або відмову від такого викупу за адресою: вулиця Соборна,107, смт Широке, Широківського району, Дніпропетровської області, 53700.
Зразок заяви щодо надання згоди на проведення переговорів міститься у додатку до оголошення.
До заяви додаються:
Копія паспорта засвідченого особисто заявником;
Копія документа на право власності на земельну ділянку засвідченого особисто заявником;
У разі надання документів іншою особою, як представника власника земельної ділянки, засвідчений належним чином документ щодо права представництва даного власника;
У разі наявності декількох власників заяви подаються від кожного власника окремо.
При собі мати паспорт та оригінали відповідних правовстановлюючих та підтверджуючих документів.
Після отримання вищезазначеної інформації від власників земельних ділянок, Широківська районна державна адміністрація Дніпропетровської області додатково проінформує про час і місце проведення переговорів з власником (власниками) земельної ділянки, щодо викупної ціни, строків та інших умов викупу.

Широківська райдержадміністрація


Зразок заяви.doc
ОГОЛОШЕННЯ

Відділ культури, туризму, національностей та релігій Широківської районної державної адміністрації оголошує з 21 червня 2016 року конкурс на заміщення посад керівників комунальних закладів культури на умовах контрактної форми роботи :

1.ДИРЕКТОР районного комунального закладу «Широківська районна бібліотека»,
2 ДИРЕКТОР районного комунального закладу «Широківський районний будинок культури»,
3.ДИРЕКТОР Широківського народного історико – краєзнавчого музею.
вимоги до кандидата на посаду:
- вища освіта відповідного напряму підготовки,
- стаж роботи у сфері культури відповідного напрямку за професіями керівників нижчого рівня не менше 3-х років,
- вільне володіння державною мовою,
- здатність за своїми моральними та діловими якостями, освітнім та професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

ДОКУМЕНТИ для участі в конкурсі надсилати упродовж 30 днів з дня оголошення конкурсу ( 21.06.2016р.)
на поштову адресу: вул. Соборна (Леніна), буд. 131, смт Широке, Широківський район, Дніпропетровська область, відділ культури, «На конкурс», та електронну адресу: shyr.viddilkult@ i.ua.
За цією ж адресою кімн. 2, тел. (05657) 2- 16-69 можна отримати більш детальну інформацію про вимоги до кандидата на посаду, перелік документів, які повинна надати особа для участі в конкурсі, умови та оплату праці, тощо.

Формування конкурсної комісії здійснюється з 22 червня по 21 липня 2016 року .
Інформація про проведення конкурсної процедури буде розміщуватися на веб - сайті Широківської районної державної адміністрації.
ВИМОГИ
до кандидата на посаду керівника комунального
закладу культури

Керівником комунального закладу культури може бути особа, яка має вищу освіту відповідного напряму підготовки, стаж роботи у сфері культури відповідного напрямку за професіями керівників нижчого рівня не менше 3-х років, вільно володіє державною мовою, здатна за своїми моральними та діловими якостями, освітнім та професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.
Не може бути призначена на посаду керівника комунального закладу культури особа, яка:
за рішенням суду визнана недієздатною або її дієздатність обмежена;
має судимість за вчинення злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку, або на яку протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення;
є близькою особою або членом сім`ї керівників органу, що відповідно до статутних документів здійснює управління державним чи комунальним закладом культури, місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування.
Подання документів для участі в конкурсі:
усі зацікавлені особи можуть взяти участь к конкурсі на посаду керівника комунального закладу культури;
особа, яка бере участь у конкурсі, упродовж 30 днів з дня оголошення конкурсу подає такі документи:
заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
автобіографія, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах)/ контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;
копія документа, що посвідчує особу, копії документів про вищу освіту;
два рекомендаційні листи довільної форми;
мотиваційний лист довільної форми.

Зазначені документи надсилаються на поштову та електронну адреси, органу управління у встановлений цією частиною строк.
Перелік документів, зазначених у частині другій цієї статті, є вичерпним. Особа може надати інші документи, які, на її думку, підтверджують її професійні чи моральні якості.
Особа, яка подає документи, відповідає за достовірність поданої інформації.


Про формування конкурсних комісій щодо добору
керівників комунальних закладів культури
на посади:
Директора РКЗ «Широківський районний будинок культури»,
Директора РКЗ «Широківська районна бібліотека»,
Директора Широківського народного історико – краєзнавчого музею.
Відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури:

Конкурсна комісія складається з дев’яти чоловік
Конкурсна комісія вважається повноважною у разі затвердження в її складі не менше шести осіб.
До складу кожної конкурсної комісії подають по три кандидатури: орган управління (відділ культури, туризму, національностей та релігій райдержадміністрації), члени трудового колективу та громадські організації у сфері культури.

Відділ культури, туризму, національностей та релігій райдержадміністрації запрошує громадські організації у сфері культури відповідного функціонального спрямування (бібліотечної, культурно-освітньої, музейної справи) надавати кандидатури для формування конкурсних комісій.

Кожна громадська організація у сфері культури відповідного функціонального спрямування може подати три кандидатури до складу відповідної конкурсної комісії.
Членами конкурсної комісії можуть бути:
незалежні фахівці у сфері культури, публічного або бізнес адміністрування;
члени професійних, творчих спілок, об’єднань, асоціацій, організацій у сфері культури, зареєстрованих відповідно до закону;
члени міжнародних об’єднань, асоціацій, організацій у сферах культури..

Членом конкурсної комісії не може бути особа, яка:
за рішенням суду визнана недієздатною або її дієздатність обмежена;
має судимість за вчинення злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку, або на яку протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення;
є близькою особою або членом сімї учасника конкурсу чи органу управління;
є членом трудового колективу закладу культури, на посаду керівника якого проводиться конкурс .

Орган управління (відділ культури), шляхом жеребкування визначає трьох кандидатів із числа поданих.
Для участі у жеребкуванні громадська організація у сфері культури відповідного функціонального спрямування в установлені строки (до 20 липня 2016року) подає на паперових та електронних носіях:
1) лист у довільній формі, підписаний керівником громадської організації, із зазначенням трьох кандидатур, які рекомендуються для включення до складу конкурсної комісії. До листа додаються заява та анкета за формами, що, додаються;
2) копію статуту громадської організації, завірену належним чином.
Відповідальність за достовірність поданих даних несуть кандидат і громадська організація, що рекомендує кандидатуру для включення до складу конкурсної комісії.
Кандидатури, подані від громадської організації у сфері культури, функціональне спрямування якої не відповідає напрямкам діяльності закладу культури, в якому буде проводитися конкурсний добір, до участі у жеребкуванні не допускаються.
Кандидатура, яка подана більш ніж однією громадською організацією, до участі у жеребкуванні не допускається.
. Документи надавати за поштовою адресою: смт Широке, вул.. Соборна, 131, кімната 2 або електронною поштою shyr.viddilkult@i.ua.
Відповідальна особа за прийняття документів - старший інспектор з кадрів Лисогір Любов Петрівна, телефон 05657 2 16 69, ел.адреса shyr.viddilkult@i.ua
Проведення жеребкування по визначенню кандидатур до складу конкурсних комісій від громадських організацій відбудеться 20 липня 2016 року.
Формуватися персонального складу конкурсних комісій - до 21 липня 2016 року.
Голова конкурсної комісії обирається членами конкурсної комісії з їх числа.

Відділу культури, туризму,
національностей та релігій
Широківської райдержадміністрації
_______________________________
(прізвище, імя, по батькові)
_______________________________
(адреса місця проживання)
_______________________________
(контактний телефон)
_______________________________
(контактний e-mail)
ЗАЯВА

Я,___________________________________________________________
__________________________________________________________________
(прізвище, імя, по батькові)
даю згоду на участь у роботі конкурсної комісії на заміщення вакантної посади____________________________________________________________
(повна назва посади, на яку оголошено конкурсний добір)
від_______________________________________________________________
(назва громадської організації, що рекомендує на включення до складу конкурсної комісії/ закладу, культури,
трудовий колектив якого висуває кандидатуру)

Згоди на участь у роботі зазначеної конкурсної комісії іншим суб’єктам подання цього конкурсного добору не надавав (надавала).

Підтверджую, що не є членом трудового колективу закладу культури, на посаду керівника якого проводиться конкурсний відбір.

Надаю згоду на обробку та використання моїх персональних даних згідно із Законом України «Про захист персональних даних».

до заяви додаю:
анкету на___арк.;
ксерокопії першої та другої сторінок паспорта, де зазначаються відомості про місце проживання (ксерокопії тимчасового посвідчення для осіб недавно прийнятих до громадянства України) на___арк.

«___»___________20___року ______________ ________________________
(особистий підпис) (прізвище та ініціали)


АНКЕТА
кандидата на включення до складу конкурсної комісії

Прізвище, ім’я по батькові
Громадянство
Число, місяць і рік народження
Місце народження
Паспорт:
Серія, № паспорта, ким виданий, дата видачі, адреса по прописці, адреса фактична
Освіта
Навчальний заклад, рік закінчення
Напрям підготовки (спеціальність)
Кваліфікація
Науковий ступінь, вчене звання (за наявності)
Нагороди, почесні звання (за наявності)
Трудова діяльність (період трудової діяльності, займана посада, найменування підприємства, установи, організації)
Громадська робота (у тому числі на виборних посадах)
Відомості про наявність чи відсутність:

судимості;

адміністративного стягнення за вчинення корупційного правопорушення;

рішення суду щодо визнання особи недієздатною або обмежено дієздатною
За достовірність даних несу повну відповідальність.

_____________________________ __________________________________
(підпис кандидата на включення до складу (прізвище, ініціали)
Конкурсної комісії)


Голова громадської організації/
головуючий на засіданні трудового
колективу закладу культури ____________ _____________________
(особистий підпис) (прізвищеНачальник відділу Л.М.Лисогор

Старший інспектор з кадрів Л.П.ЛисогірРозпорядження голови "Про створення районної конкурсної комісії з питань використання субвенції з обласного бюджету до місцевих бюджетів"
1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg
Фінансова звітність та матеріально-технічна база районного комунального закладу «Широківська районна бібліотека» за 2015 рік

Районний комунальний заклад «Широківська районна бібліотека» розташована за адресою: Широківський район, смт Широке, вул. Леніна 113, є бюджетною установою і повністю фінансується з місцевого бюджету.
Штатним розписом установи затверджено 14 штатних одиниць.
Вартість основних засобів складає 90 од. на загальну суму 146,6 тис.грн, інших необоротних активів – 95,6 тис.грн, бібліотечний фонд – 48801 екз на суму 465,5 тис.грн.
У 2015 році з районного бюджету було отримано коштів у сумі 628,7 тис.грн, які були використані на оплату праці з нарахуванням працівникам у розмірі – 546,1 тис.грн; на оплату енергоносіїв та комунальних послуг – 73,4 тис.грн; придбання канцелярських, господарчих товарів, оплата послуг зв’язку та інших послуг -9,2 тис.грн
Власні надходження, отримані як плата за послуги, що надаються згідно з основною діяльністю в сумі 0,5 тис.грн спрямовані на придбання бібтехніка.
Умови праці керівника
Посада – директор районного комунального закладу «Широківська районна бібліотека». Оплата праці здійснюється відповідно до постанови КМУ від 30.08.2002 №1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери», зі змінами, наказу Міністерства культури і туризму України від 18.10.2005 №745 «Про впорядкування умов оплати праці працівників культури на основі Єдиної тарифної сітки», зі змінами, виходячи з установлених директору:
- посадового окладу в розмірі 2690 грн. з урахуванням фактично відпрацьованого часу;
- надбавки за особливі умови роботи у граничному розмірі 50 відсотків до посадового окладу з урахуванням фактично відпрацьованого часу;
-доплати за вислугу років 10,20,30 відсотків до посадового окладу з урахуванням фактично відпрацьованого часу залежно від наявності стажу бібліотечної роботи (3,10,20 років відповідно) на посадах в державних, комунальних бібліотеках згідно Переліку.
П’ятиденна робоча неділя з установленими вихідними днями – субота, неділя, 8-ми годинним робочим днем.
Згідно з чинним законодавством України директору надається щорічна оплачувана відпустка тривалістю 29 календарних днів. Оплата відпустки проводиться, виходячи із середньомісячного заробітку, обчисленого в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України. У разі відпустки, йому одночасно надається матеріальна допомога на оздоровлення в розмірі посадового окладу.
Більш ґрунтовну інформацію щодо умов праці керівника та матеріально-технічної бази та фінансової звітності можна отримати безпосередньо у закладі або відділі.

Фінансова звітність та матеріально-технічна база районного комунального закладу «Широківський районний будинок культури» за 2015 рік

Районний комунальний заклад «Широківський районний будинок культури» розташована за адресою: Широківський район, смт Широке, вул. Леніна 104, є бюджетною установою і повністю фінансується з місцевого бюджету.

Штатним розписом установи затверджено 22 штатних одиниць.

Вартість основних засобів складає 138 од. на загальну суму 207,8 тис.грн, інших необоротних активів – 104,7 тис.грн.

У 2015 році з районного бюджету було отримано коштів у сумі 1259,3 тис.грн, які були використані на оплату праці з нарахуванням працівникам у розмірі – 894,3 тис.грн; на оплату енергоносіїв та комунальних послуг – 344,2 тис.грн; придбання канцелярських, господарчих товарів, оплата послуг зв’язку та інших послуг -20,8 тис.грн

Власні надходження, отримані як плата за послуги, що надаються згідно з основною діяльністю в сумі 27,0 тис.грн спрямовані на оплату праці працівників дискотеки

Умови праці керівника

Посада – директор районного комунального закладу «Широківський районний будинок культури».
Оплата праці здійснюється відповідно до постанови КМУ від 30.08.2002 №1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери», зі змінами, наказу Міністерства культури і туризму України від 18.10.2005 №745 «Про впорядкування умов оплати праці працівників культури на основі Єдиної тарифної сітки», зі змінами, виходячи з установлених директору:
- посадового окладу в розмірі 2868 грн. з урахуванням фактично відпрацьованого часу;
- надбавки за складність, напруженість у роботі у граничному розмірі 50 відсотків до посадового окладу з урахуванням фактично відпрацьованого часу;
П’ятиденна робоча неділя з 8-ми годинним робочим днем.
Згідно з чинним законодавством України директору надається щорічна оплачувана відпустка тривалістю 29 календарних днів. Оплата відпустки проводиться, виходячи із середньомісячного заробітку, обчисленого в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України. У разі відпустки, йому одночасно надається матеріальна допомога на оздоровлення в розмірі посадового окладу.
Більш ґрунтовну інформацію щодо умов праці керівника та матеріально-технічної бази та фінансової звітності можна отримати безпосередньо у закладі або відділі.


Фінансова звітність та матеріально-технічна база Широківського народного історико-краєзнавчого музею за 2015 рік

Районний історико-краєзнавчий музей розташований за адресою: Широківський район, смт Широке, вул. Леніна 104, є бюджетною установою і повністю фінансується з місцевого бюджету.

Штатним розписом установи затверджено 2 штатних одиниць.

Вартість основних засобів складає 13 од. на загальну суму 56,0 тис.грн

У 2015 році з районного бюджету було отримано коштів у сумі 77,7 тис.грн, які були використані на оплату праці з нарахуванням працівникам у розмірі – 76,7 тис.грн; придбання канцелярських, господарчих товарів, оплата послуг зв’язку та інших послуг -1,0 тис.грн.


Умови праці керівника

Посада - директор Широківського народного історико – краєзнавчого музею бібліотека». Оплата праці здійснюється відповідно до постанови КМУ від 30.08.2002 №1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери», зі змінами, наказу Міністерства культури і туризму України від 18.10.2005 №745 «Про впорядкування умов оплати праці працівників культури на основі Єдиної тарифної сітки», зі змінами, виходячи з установлених директору:
- посадового окладу в розмірі 2690 грн. з урахуванням фактично відпрацьованого часу;
-доплати за вислугу років 10,20,30 відсотків до посадового окладу з урахуванням фактично відпрацьованого часу залежно від наявності стажу роботи (3,10,20 років відповідно) на посадах в державних, комунальних музеях згідно Переліку.
Директору може виплачуватися один раз на рік грошова винагорода за сумлінну працю, зразкове виконання трудових обов’язків за умови досягнення ним успіху в роботі у розмірі до одного посадового окладу
П’ятиденна робоча неділя з установленими вихідними днями – субота, неділя, 8-ми годинним робочим днем.
Згідно з чинним законодавством України директору надається щорічна оплачувана відпустка тривалістю 29 календарних днів. Оплата відпустки проводиться, виходячи із середньомісячного заробітку, обчисленого в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України. У разі відпустки, йому одночасно надається матеріальна допомога на оздоровлення в розмірі посадового окладу.
Більш ґрунтовну інформацію щодо умов праці керівника та матеріально-технічної бази та фінансової звітності можна отримати безпосередньо у закладі або відділі.Відділ культури, туризму, національностей та релігій Широківської райдержадміністроції повідомляє


Ураховуючи вимоги Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури», беруть участь у конкурсному доборі кандидатів на посади:

· Директора РКЗ «Широківська районна бібліотека» - БОНДАРЧУК Лілія Володимирівна;
· Директора РКЗ «Широківський районний будинок культури» - БОРСУК Світлана Василівна.
Документи кожного кандидата на посаду керівника закладу культури додаються.
Про участь у конкурсному доборі кандидата на призначення директора Широківського народного історико - краєзнавчого музею заяви не надійшли.

Персональний склад конкурсних комісій з проведення відбору кандидатів на посаду керівників зазначених комунальних закладів культури, затверджений наказом начальника відділу культури, туризму, національностей та райдержадміністрації від 21.07.2016 №47-од-16.

Scan0001.jpgScan0002.jpgScan0003.jpgScan0004.jpg


Изображение.JPGИзображение0001.JPG Изображение0004.JPGбіографія Л.В.0001.jpgбіографія Л.В.0002.jpgИзображение0005.JPGсканирование0002.jpg


Изображение0001.JPGИзображение0002.JPGИзображение0003.JPGИзображение0004.JPGИзображение0005.JPGИзображение.JPG

УВАГА! КОНКУРС!
Відділ культури, туризму, національностей та релігій Широківської райдержадміністрації повідомляє, щодо конкурсна процедура з добору кандидатів на посади керівників комунальних закладів культури продовжується:
01 серпня 2016 року провели свої перші засідання конкурсна комісія з добору кандидата на посаду директора РКЗ «Широківська районна бібліотека» та конкурсна комісія з добору кандидата на посаду директора РКЗ «Широківський районний будинок культури».
На своїх засіданнях комісії обрали голів комісй, затвердили регламент роботи, розглянули документи, які надійшли в комісію від осіб, які забажали взяти участь у конкурсі.
З усіх питань конкурсні комісії прийняли відповідні рішення. Зокрема, що ДОКУМЕНТИ, подані БНДАРЧУК Лілією Володимирівною, кандидатом на посаду директора РКЗ «Широківська районна бібліотека» та документи, подані БОРСУК Світланою Василівною, кандидатом на посаду директора РКЗ «Широківський районний будинок культури» , відповідають кваліфікаційним вимогам, що означає: кандидати допущені до участі в 2-гому етапі конкурсу.
На другому засіданні конкурсних комісій буде проводитися співбесіда з кандидатами, під час якої заслуховується публічна презентація, наданих кандидатом, проектів програм розвитку відповідного закладу культури на 1 і 5 років. Приймається рішення про переможця конкурсу.
Друге засідання конкурсних комісій призначено на 15 серпня 2016 року на 10.00 годину, за адресою: смт Широке, вул. Соборна, буд. 131, кімната 5.

Начальник відділу культури, туризму,
національностей та релігій Л.М.ЛИСОГОРВідділ культури, туризму, національностей та релігії Широківської районної державної адміністрації повідомляє

Відповідно до вимог Закону України від 28 січня 2016 рокуN 955-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури», відділ культури, туризму, національностей та релігії Широківської районної державної адміністрації повідомляє, що 15.08.2016 відбулося друге засідання конкурсної комісії з відбору кандидатів на посади керівників комунальних закладів культури.Проведено співбесіди з кандидатами на посади керівників, під час яких були представлені публічні презентації програм розвитку закладів.

Рішеннями конкурсних комісій визначено переможців конкурсу на посади керівників комунальних закладів культури:
районний комунальний заклад «Широківський районний будинок культури» – Борсук Світлана Василівна;
районний комунальний заклад «Широківська районна бібліотека» – Бондарчук Лілія Володимирівна;
На підставі рішень комісії відділу культури, туризму, національностей та релігії Широківської районної державної адміністрації призначив на посаду директора районного комунального закладу «Широківський районний будинок культури» – Борсук Світлану Василівну; на посаду директора районного комунального закладу «Широківська районна бібліотека» – Бондарчук Лілію Володимирівну.
Конкурс з добору кандидата на посаду директора «Широківський народний історико - краєзнавчий музей» не відбувся у зв’язку з тим, що жодна особа не надіслала до комісії документи на конкурс.


Відео матеріали засідань та контракти додаються.

контракт з БОНДАРЧУКЛ.В.РБ - .docxконтракт з БОРСУК С.В.РБК.docx

сканирование0008.jpg

сканирование0009.jpgсканирование0010.jpg сканирование0011.jpg

https://www.youtube.com/watch?v=bmUR0Msrvm0
https://www.youtube.com/watch?v=Jk_EgYu5bw8Управління соціального захисту населення Широківської райдержадміністрації інформує:
Інтереси військовослужбовців, які безпосередньо перебувають в зоні проведення антитерористичної операції та бажають отримати в користування земельну ділянку , але при цьому не мають можливості особисто здійснювати подання , оформлення документів та вчинення правових дій стосовно отримання земельних ділянок можуть бути представлені членами їх сімей на підставі довіреності.
Довіреність військовослужбовця, а в пунктах дислокації військової частини, з’єднання , установи, військово-навчального закладу, де немає нотаріуса чи органів місцевого самоврядування довіреність військовослужбовця може бути посвідчена командиром (начальником) військової частини.
Примірний зразок довіреності для членів сімей учасників АТО додається.

ПРИМІРНИЙ ЗРАЗОК ДОВІРЕНОСТІ ДЛЯ ЧЛЕНІВ СІМЕЙ УЧАСНИКІВ АТО
НА ВЧИНЕННЯ ПРАВОЧИНІВ СТОСОВНО ОТРИМАННЯ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ

Д О В І Р Е Н І С Т Ь
Місто або Число, дата, рік
населений пункт

Я, _____________________, зареєстрований за адресою __________________. Паспорт (серія) ___________, виданий_______________. Реєстраційний номер облікової картки платника податків______________, діючи добровільно і перебуваючи при здоровому розумі та ясній пам’яті, розуміючи значення своїх дій, ознайомлена з вимогами чинного законодавства щодо недійсності правочинів,
уповноважую ________________ (прізвище, ім’я, по батькові), який проживає за адресою ______________, паспорт (серія) ___________, виданий_______________. Реєстраційний номер облікової картки платника податків_______________ ,
бути моїм представником в усіх установах, підприємствах, організаціях будь-якої підпорядкованості та форми власності, перед усіма фізичними та юридичними особами, в тому числі в державних органах, органах місцевого самоврядування, відділах (управліннях) земельних ресурсів, органах державного земельного кадастру, органах нотаріату тощо, з питань отримання земельної ділянки, розташованої в ___________________________________, отримання правовстановлювального документа (державного акта на право власності на земельну ділянку) та РЕЄСТРАЦІЇ ПРАВА ВЛАСНОСТІ НА ВКАЗАНУ ЗЕМЕЛЬНУ ДІЛЯНКУ у відповідних органах.
Для чого уповноваженому представнику надається право:
 підписувати та подавати від мого імені заяви;
 подавати, підписувати та отримувати довідки та документи;
 проводити платежі, а також виконувати всі необхідні дії, пов‘язані з виконанням цієї довіреності.

Нотаріусом (уповноваженою особою, командиром(начальником) військової частини) роз’яснено зміст статей 237 – 241, 247-250 Цивільного кодексу України, зміст пункту 15 розділу Х “Перехідні положення” Земельного Кодексу України.
Довіреність видана без права передоручення, строком на _____ років і дійсна до ______________(число, місяць, рік).

Довіритель свідчить, що дана довіреність видається ним відповідно до його вільного волевиявлення, що відповідає його внутрішній волі, без будь – якого застосування фізичного чи психічного тиску і не носить характеру фіктивного або удаваного правочину.

Підпис Дата

Ця довіреність посвідчена мною, (Прізвище, ім’я, по батькові), державним (приватним) нотаріусом (уповноваженою особою, командиром (начальником) військової частини*) ________________ міського нотаріального округу (пункт дислокації та номер військової частини, найменування установи) .
Довіреність підписана (Прізвище, ім’я, по батькові) у моїй присутності.
Особу його встановлено, дієздатність перевірено.

М. П.Згідно ст.3 п.3 й) Дектрету Кабінету Міністрів України « Про державне мито»
сплачується державне мито у розмірі 0,02 неоподатковуваного мінімуму доходів громадян.


Примітка
* Посвідчення довіреностей, що прирівнюються до ноторіально посвідчених
згідно ст. 245 ч.3 Цивільного кодексу України та ст. 40 абз. 2 ч. 1- 2 Закону України « Про нотаріат».
Управління соціального захисту населення
Широківської районної державної адміністраціїПАТ «Ощадбанк» - єдиний банк, який у відповідності до Закону України «Про банки і банківську діяльність» має 100% державну гарантію по вкладах населення. Державний статус та державна підтримка залишають поза сумнівами питання в стабільності АТ «Ощадбанк» та в захищеності інтересів наших клієнтів за будь яких економічних умов.
Комітет з питань нагляду та регулювання діяльності банків, нагляду платіжних систем Національного банку України визначив ПАТ «Ощадбанк», ПАТ «Укрексімбанк», ПАТ «Приватбанк» системно важливими (згідно рішення Комітету №78 від 16 лютого 2016 року).
Національний банк приділяє особливу увагу таким банкам через їх значний вплив на фінансову стабільність держави, такі банки зобов’язані дотримуватися спеціальних значень економічних нормативів.
Щодо несистемно важливих банків, держава не має намірів бути довгостроковим власником та планує вийти з їх капіталу до кінця 2017 року.

В рамках Постанови Кабінету Міністрів України від 12. 01.2011р.№6 «Про затвердження Порядку розміщення тимчасово вільних коштів місцевих бюджетів на вкладних (депозитних) рахунках в банках» пропонуємо розмістити тимчасово вільні кошти селищного/сільського бюджету на депозитних (вкладних) рахунках в ПАТ «Ощадбанк».

Умови даного вкладу повністю відповідають вимогам Постанови Кабінету Міністрів України від 12. 01.2011р.№6:
- мінімальна сума вкладу – 10.000,00 (десять тисяч гривень), виключення:
бюджети сіл, селищ та їх об’єднань – 3 000,00 грн.
бюджети районів та міст районного значення – 5 000,00 грн.
- максимальна сума вкладу – не обмежена, але не повинна перевищувати суму заявлену у тендері;
- виплата відсотків за користування вкладом за вибором (щомісячно, щоквартально, разом з поверненням вкладу);
- дострокове вилучення вкладу/ частини вкладу – дозволяється, з дотриманням умови щодо письмового повідомлення банку про дострокове вилучення вкладу (депозиту);
- поповнення рахунку - дозволяється, в розмірі згідно умов депозитного договору;
- сума не знижувального залишку відсутня;
- розміщення тимчасово вільних бюджетних коштів лише у межах поточного бюджетного періоду, повернення не пізніше 20 грудня 2016 року на реєстраційний рахунок, відкритий в органі Казначейства;
- договірне списання коштів забороняється відповідно до вимог законодавства України.
За інформацією філії –
Дніпропетровського обласного управління
ПАТ «Державний Ощадний Банк України»Відділ виробничої діяльності ДПтС України в Дніпропетровської області
тел.: (056) 740-34-76, 732-17-41
http://kvsdp.prom.ua
dptsdnepr@ukr.net

Пропозиція до співпраці

Підприємства управління ДПтС України у Дніпропетровської області
запрошують до співпраці за наступними напрямками:

Ø Державне підприємство Солонянської виправної колонії (№ 21):
   Дніпропетровська область, с. Аполлонівка, директор підприємства: Княженцев Ігор Олександрович, телефони: +38(067)-634-58-50, +38(066)-429-28-97, (056)778-21-05
Основні
види продукції та напрямки діяльності:
- металургія та обробка металу (виготовлення металоконструкцій будь-якої складності за кресленнями замовника, виготовлення ливарної продукції та її механічна обробка, збірка кришки люка напіввагону);
- виготовлення шахтної продукції (сітки-затяжки, спеціальні кріплення, замки);
- виготовлення продукції для енергетичної галузі (траверси в асортименті, хомути, кабельні барабани, канатні барабани);
- мішки поліпропіленові;
- деревообробка (піддони, бруси, дошка обрізна та необрізна, ящики)
- послуги по ремонту автотранспорту (зварювальні роботи, фарбування тощо).

Ø Державне підприємство Жовтоводської виправної колонії (№ 26):

Дніпропетровська область, м. Жовті Води, пров. Дальній, 11, директор підприємства Хабер Олександр Анатолійович, телефони: +38(098)-407-47-81, (05652)3-25-78
Основні види продукції та напрямки діяльності:
- металургія та обробка металу (виготовлення металоконструкцій будь-якої складності за кресленнями замовника, збірка кришки люка напіввагону);
- альтернативне паливо (брикети вугільно-лігнінові, пілети);
- деревообробка (піддони, бруси, дошка обрізна та необрізна, ящики);
- продукція ЖКГ (контейнери для сміття);
- блок будівельний;
- послуги по ремонту автотранспорту (зварювальні роботи, фарбування, тощо).
  Ø Державне підприємство Дніпродзержинської виправної колонії (№ 34):
    Дніпропетровська область, м. Дніпродзержинськ, вул. Димитрова, 214, директор підприємства Горбонос Інна Юріївна, телефон: +38(097)-439-98-57

  Основні види продукції та напрямки діяльності:
  - швейне виробництво (спецодяг, жилети розвантажувальні, рукавиці брезентові, постільна білизна тощо).

  Ø Державне підприємство Орджонікідзевського виправного центру (№ 79):

  Дніпропетровська область, м. Орджонікідзе, вул. Зонова, 15, директор підприємства Аністратенко Олена Іванівна, телефони: +38(050)-342-45-88, +38(095)-234-31-38
  Основні види продукції та напрямки діяльності:
  - швейне виробництво (спецодяг, жилети розвантажувальні, рукавиці брезентові, постільна білизна тощо).
   Ø Державне підприємство Криворізької виправної колонії (№ 80):
     Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг, вул. Шиферна,3, в.о. директора підприємства Цівко Олег Федорович, телефони: +38(067)-770-31-31, (0564)01-08-87
   Основні
   види продукції та напрямки діяльності:
   - металургія та обробка металу (виготовлення металоконструкцій будь-якої складності за кресленнями замовника, костур залізничний);
   - ковані вироби;
   - плитка лицювальна, плитка тротуарна, блок будівельний;
   - ремонт громадського транспорту (ремонт кузова тролейбуса);
   - послуги по ремонту автотранспорту (зварювальні роботи, фарбування тощо).

   Ø Державне підприємство Дніпропетровської виправної колонії (№ 89):

   Дніпропетровська область, м. Дніпропетровськ, вул. Будьонного,1, в.о. директора підприємства Кабалоєв Алібек Муратович, телефони: +38(067)-267-71-70, (056)375-28-69
   Основні види продукції та напрямки діяльності:
   - металургія та обробка металу (виготовлення металоконструкцій будь-якої складності за кресленнями замовника, виготовлення ливарної продукції зі сталі та чавуну);
   - металопластикові вікна;
   - послуги по ремонту автотранспорту (зварювальні роботи, фарбування, тощо).
    Ø Державне підприємство Синельниківської виправної колонії (№ 94):
      Дніпропетровська область, с. Шахтарське , вул. Миру,7, в.о. директора підприємства Мешко Світлана Анатолійовна, телефони: +38(096)-186-34-42, (05663)-7-36-48
    Основні
    види продукції та напрямки діяльності:
    - виготовлення металовиробів за кресленнями замовника;
    - деревообробка (піддони, бруси, дошка обрізна та необрізна, ящики);
    - послуги по ремонту автотранспорту (зварювальні роботи, фарбування тощо).
    Ø Державне підприємство П`ятихатської виправної колонії (№ 122):

    Дніпропетровська область, с. Красноіванівка, директор підприємства Чалий Едуард Валерійович, Телефони: +38(067)-637-20-96, (05651)3-00-16
    Основні види продукції та напрямки діяльності:
    - швейне виробництво (спецодяг, рукавиці брезентові, сумки господарські тощо).
    - вироби для спортивних та дитячих майданчиків;
    - деревообробка (піддони, бруси, дошка обрізна та необрізна, ящики);
    - плитка лицювальна, плитка тротуарна, блок будівельний;
    - послуги по ремонту автотранспорту (зварювальні роботи, фарбування тощо).
     Ø Державне підприємство Ігренського виправного центру (№ 133):
       Дніпропетровська область, м. Дніпропетровськ, вул. Бехтєрєва, 5, директор підприємства Кладов Ігор Олександрович, телефони: +38(097)-969-69-52
     Основні
     види продукції та напрямки діяльності:
     - мило господарське 72%, мило туалетне;
     - послуги по ремонту автотранспорту (зварювальні роботи, фарбування тощо).

     Маємо досвід виробництва продукції для :

     Ø Вагонобудівництва: виготовлення кришки люка напіввагону, первинна обробка ливарного виробництва.
     Ø Шахтної промисловості: сітки-затяжки, стяжка 03; 05; 08 (розстріл), замок М 16; М 24, шпилька в асортименті.
     Ø Енергетичної галузі: траверси в асортименті, хомути, кабельні барабани, канатні барабани.
     Ø Сільськогосподарської галузі: борона (середня, мала).
     Ø ЖКГ: контейнера для збору ПЕТ пляшок, контейнера сміттєві, плитка тротуарна, шлакоблок.
     Ø Товари народного споживання: табурет дерев’яний, швабри та іншу продукцію з деревини господарського призначення.
     Ø Ремонт громадського транспорту: ремонт кузова тролейбуса

     Також, пропонуємо розмістити Ваше виробництво на наших виробничих площах з залученням нашого технічного потенціалу.

     У разі зацікавленості в наших пропозиціях додаткову інформацію можна отримати за телефонами (056) 740-34-76, (056) 732-17-41.
     До уваги мешканців Широківського району

     За результатами оперативної наради в Дніпропетровській облдержадміністрації через різке погіршення погодних умов, в’їзди до Дніпропетровщини, як і виїзди з неї, для автотранспорту закриті.
     Службою автомобільних доріг у Дніпропетровській області в порядку статті 12 Закону України «Про автомобільні дороги», в зв’язку з різким погіршенням погодних умов, прийнято рішення про закриття руху всіх видів транспорту з 20.00 17.01.2016 року по автомобільним дорогам державного значення:
     Н-11 Дніпропетровськ-Миколаїв, км 53-км 179 (пост ДАІ - до межі Миколаївської області),
     М-04 Знам’янка –Луганськ – Ізварине, км 151-км 72 (пост ДАІ – до межі Кіровоградської області
     та обмеження руху вантажного та пасажирського транспорту по автомобільним дорогам державного значення:
     Р-52 Дніпропетровськ-Царичанка-Кобеляки-Решетилівка км 24-км 96,
     М-29 Харків-Красноград-Перещепине- /М-18/км 128-км157
     М-04 Знам'янка-Луганськ-Изварине, км 293-км 365
     Н-08 Бориспіль-Дніпропетровськ-Запоріжжя, км 414-км 450
     18 січня, у понеділок, в усіх школах області на один день оголошені канікули.
     Телефони гарячих ліній:
     оперативного чергового ОДА: (056) 742 02 22
     чергового Служби автомобільних доріг: (056) 231 86 73, 234 16 84.
     департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації (056) 742 87 62, 742 87 66, 0800 507 250.

     За інформацією відділу містобудування, архітектури ,
     житлово – комунального господарства
     та інфраструктури райдержадміністрації     Шановні громадяни!

     Відділ Держземагентства у Широківському районі Дніпропетровської області доводить до вашого відома, що рішенням сесії обласної ради від 29.04.2015 № 628-30/УІ внесено зміни до Програми розвитку земельних відносин і охорони земель у Дніпропетровській області на 2011-2018 роки. Програму доповнено заходом щодо розробки документації із землеустрою для реалізації права учасників та членів їх сімей, загиблих учасників антитерористичної операції на безоплатну приватизацію земельних ділянок.
     На теперішній час визначено переможця робіт з розроблення проектів землеустрою, це фізична особа–підприємець Ткаченко Катерина Олександрівна. Для учасників АТО та членів родин загиблих виготовлення землевпорядної документації буде безкоштовним.
     Для отримання інформації та укладання договору на виконання робіт із землеустрою необхідно звертатись до департаменту агропромислового комплексу, розвитку сільських територій та ринкового середовища облдержадміністрації (м. Дніпропетровськ, вул. Комсомольська, 52 кімната 270):
     Гордієнко Іван Олексійович - заступник директора департаменту;
     Засікан Олена Анатоліївна - начальник відділу аграрної економіки, зведеного планування та соціально - трудових відносин.
     Телефон для довідок:
     (056) 732-15-50
     (056) 732-15-46
     -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

     Для побутових споживачів
     Дніпропетровської області
     гарантованим постачальником газу з 1 липня 2015 року
     є ТОВ «Дніпропетровськгаз Збут»

     У зв’язку зі зміною постачальника всім побутовим споживачам, які бажають надалі отримувати газ до своїх осель, доцільно укласти новий договір з ТОВ «Дніпропетровськгаз Збут».

     Для чого це потрібно? Куди звертатися і як буде проходити переукладання? Які документи потрібно при собі мати? Які послуги надаватиме ПАТ «Дніпропетровськгаз», ПАТ “Дніпрогаз” та ПАТ “Криворіжгаз”, а які нова компанія? Відповіді на ці питання ви знайдете наведеній публікації.

     Для чого потрібен новий договір?
     По-перше, договірні відносини зі споживачем газу передбачені Правилами надання населенню послуг з газопостачання. По-друге, редакція нового договору про надання населенню послуг з газопостачання дещо різниться від попереднього і він є тристороннім – укладається між споживачем, відповідним газотранспортним підприємством (ПАТ “Дніпропетровськгаз”, ПАТ “Дніпрогаз”, ПАТ “Криворіжгаз”) та ТОВ “Дніпропетровськгаз Збут”. Укласти його необхідно для того, щоб узаконити згідно нових ліцензійних умов взаємини постачальника газу і газотранспортного підприємства зі споживачем. Поставивши особистий підпис, споживач засвідчує, що ознайомлений і згоден зі змістом договору.

     Куди звертатись споживачам?
     Процес укладення договорів буде поступовим і триватиме, як мінімум, до нового року. Тож не треба піддаватися паніці і створювати штучний ажіотаж та величезні черги в управліннях газового господарства.

     Укласти договір можна двома способами:

     1. Під час особистого візиту споживача до абонентської служби свого газового господарства (для проведення звірянь, оформлення документів на установку газового обладнання тощо).
     Наприклад: якщо Іванов Іван Іванович проживає, у м. Синельниково, йому необхідно прийти в абонслужбу Синельниківської дільниці. Ні в якому разі не потрібно їхати до Павлоградського управління (до складу якого входить Синельниківська дільниця) і, тим більше, не потрібно їхати у м. Дніпропетровськ.
     Знайти адресу дільниці чи управління Вашого газового господарства Ви можете за наступним посиланням:
     http://dp.104.ua/ua/informacija-pro-kompaniju/business-units.

     2. На дому.
     Наприклад: спеціалісти нашого підприємства будуть приносити договори для укладання споживачам додому під час безкоштовного встановлення лічильників, зняття контрольних показань лічильника, пуску газу, зняття лічильника на повірку тощо.

     Які документи необхідно надати?
     Для укладення договору про надання населенню послуг з газопостачання відповідно до Постанови КМУ №2246 від 09.12.1999 “Про затвердження правил надання населенню послуг з газопостачання” із внесеними змінами відповідно до Постанови КМУ №74 від 02.03. 2015 споживачу необхідно пред’явити:

     § документ, що посвідчує особу споживача (для громадян України - паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України (для осіб, недавно прийнятих до громадянства України); для іноземців та осіб без громадянства - національний паспорт або документ, що його замінює);
     § довідку про присвоєння ідентифікаційного коду (за наявності);
     § технічний паспорт на будівлю;
     § довідку про зареєстрованих осіб у квартирі, приватному будинку (довідка про склад сім’ї) або будинкову книгу тощо;
     § документ, що підтверджує право власності на квартиру, приватний будинок або користування ними (договір купівлі – продажу, обміну, дарування, свідоцтво про право на спадщину тощо);
     § документ, що підтверджує право на отримання пільг;
     § технічний паспорт газового обладнання (за наявності);
     § технічний паспорт лічильника газу (за наявності).

     Переукладання договорів не вимагає від споживачів газу будь-яких додаткових оплат.

     З метою отримання консультацій з питань укладання договорів рекомендується зателефонувати до абонвідділів свого газового господарства або Контакт-центру ПАТ “Дніпропетровськгаз” за номером (056) 78-70-104.

     Реквізити нового постачальника для оплати за газ
     Отримувач платежу: ТОВ “Дніпропетровськгаз Збут”
     код ЄДРПОУ 39572642 у Дніпропетровському обласному управлінні
     ПАТ “Державний ощадбанк України” МФО 305482
     ІПН 395726404630
     р/р 26032311483915 – для Дніпропетровської області;
     р/р 26031312483915 – для м. Дніпропетровськ;
     р/р 26030313483915 – для м. Кривий Ріг

     Необхідно також зазначити, що з 01.07.2015 при оплаті вартості послуг з газопостачання, в тому числі в частині погашення заборгованості станом на 30.06.2015, кошти будуть автоматично зараховуватись на поточний рахунок із спеціальним режимом використання нового постачальника природного газу ТОВ “Дніпропетровськгаз Збут”.

     При укладенні договору з новим постачальником кожному абоненту буде присвоєно новий особовий рахунок. Також, свій новий особовий рахунок можна дізнатися з квитанцій, які почнуть приходити всім споживачам вже з кінця липня. У квитанції будуть вказані як старий особовий рахунок, так і новий. Тому, якщо споживач при оплаті зазначить старий особовий рахунок, гроші все одно будуть перераховані на розрахунковий рахунок ТОВ «Дніпропетровськгаз Збут».

     З метою уникнення розбіжностей в частині розрахунків за спожитий природний газ газопостачальна організація звертається до споживачів із проханням кожного місяця на 1 число повідомляти показання газового лічильника будь-яким зручним способом: через Контакт-центр за номером (056) 78-70-104, на електронну пошту contact@dp.104.ua або по телефону абонентського відділу газового господарства за місцем проживання.

     Які функції залишилися у ПАТ «Дніпропетровськгаз»?
     Розділення функцій постачання та розподілу (транспортування) газу жодним чином не позначиться на послугах, які раніше надавали газопостачальними. Ремонт, обслуговування систем газопостачання, ліквідація витоків газу, заміна та встановлення газового обладнання та лічильників газу, повірка лічильників, облік природного газу, диспетчерські функції, інструктажі та консультації споживачів тощо – всі ці послуги продовжать надаватися підприємствами (ПАТ “Дніпропетровськгаз”, ПАТ “Дніпрогаз”, ПАТ “Криворіжгаз”).

     Новий постачальник газу здійснюватиме лише продаж природного газу безпосередньо споживачам, а також надавати послуги, які з цим пов’язані. Зокрема, згідно Закону “Про ринок природного газу” постачальник газу: купує природний газ в українських видобувників або оптових продавців (трейдерів), а також у видобувників або оптових продавців (трейдерів) за кордоном; укладає з побутовими споживачами типові договори, що затверджуються державним регулятором; укладає з іншими споживачами договори, що містять істотні умови, передбачені законопроектом; бере участь у створенні страхових запасів природного газу.


     До відома!

     Дощове літо стало справжнім подарунком для любителів «тихого полювання» - у лісах району грибники збирають врожай. Проте таке захоплення може принести не лише задоволення, а й створити небезпеку для життя. Спеціалісти застерігають мешканців району: ні в якому разі не можна збирати гриби біля дороги та зберігати їх почищеними довше доби. Також цей продукт не слід вживати вагітним та дітям до 7 років.
     У секторі взаємодії з правоохоронними органами, цивільного захисту та оборонної роботи РДА закликають дотримуватись простих рекомендацій збору та обробки грибів:
     · Не збирати гриби, в яких сумніваєтеся. Не можна класти до кошика і ослизлі, в’ялі, червиві гриби зі слідами плісняви на капелюшку або ніжці. Вони вже містять токсичні продукти.
     · Не збирати гриби в межах міста, поблизу полів, автомобільних і залізничних колій, звалищ побутових відходів. Вони поглинають солі важких металів і радіоактивні елементи. Не можна купувати гриби на стихійних ринках чи на автошляхах.
     · Почищені гриби готувати одразу або зранку наступного дня. При цьому зберігати їх обов’язково у холодильнику. Отруїтися можна і їстівними грибами, якщо вони довго пролежали в теплі.
     · Гриби – важкий для шлунка продукт. Їх не рекомендують їсти дітям до 7 років, вагітним та жінкам, які годують груддю. Надмірне споживання грибів може нашкодити і абсолютно здоровій дорослій людині.
     Якщо після вживання грибів людина відчула себе зле, ні в якому разі не можна займатися самолікуванням. Таке отруєння ніколи не проходить саме по собі. Необхідно терміново викликати «швидку».

     Перелік захисних споруд цивільного захисту
     по Широківському району

     № з/п
     Захисна споруда
     (підвал, сховище, протирадіаційне укриття)
     Балансоутримувач
     Адреса розташування
     Назва об’єкта
     (установи)
     1. с.Карпівка в.Центральна,186Інгулецька філія ПАТ «Дніпронафтопродукт»
      2.
     смт Широке в.Леніна,4Відділ освіти райдержадміністрації
      3.
     с.Новокурське в.ЦентральнаВідділ освіти райдержадміністрації
      4.
     смт Широке в.Леніна,189Філія «Широківський райавтодор»
      5.
     смт Широке в.Балківська,23-БРайон електричних мереж
      6.
     смт Широке в.Леніна,166-АШироківська селищна рада
      7.
     смт Широке в.Леніна,164Широківська селищна рада
      8.
     смт Широке в.Карнаушенка,27Широківська селищна рада
      9.
     смт Широке в.Леніна,160Широківська селищна рада
      10.
     смт Широке в.Леніна,3Широківська селищна рада
      11.
     смт Широке в.Леніна,158Широківська селищна рада
      12.
     смт Широке в.Леніна,160-АШироківська селищна рада
      13.
     смт Широке в.Леніна,154-БШироківська селищна рада
      14.
     смт Широке в.Леніна,116Широківська селищна рада
      15.
     смт Широке в.Леніна,201Широківська селищна рада
      16.
     смт Широке в.Леніна,114Широківська селищна рада
      17.
     смт Широке в.Леніна,120Широківська селищна рада
      18.
     смт Широке в.Леніна,133Широківська селищна рада
      19.
     смт Широке в.Леніна,154-БШироківська селищна рада
      20.
     смт Широке в.Карнаушенка,56Широківська селищна рада
      21.
     смт Широке в.Карнаушенка,23Широківська селищна рада
      22.
     смт Широке м-н «Фрунзенський»,1Широківська селищна рада
      23.
     смт Широке в.Набережна,12Відділ освіти райдержадміністрації
      24.
     смт Широке в.Казбек,17КЗ «Широківська центральна районна лікарня» ДОР»

     Захисні споруди цивільної оборони – це споруди, які призначені для захисту людей від дії факторів ураження надзвичайних ситуацій техногенного, природного, екологічного, соціально-політичного та воєнного характеру і за своїми захисними властивостями діляться на сховища і протирадіаційні укриття.

     Сховища ЦО – це споруди, які забезпечують комплексний захист укритих людей від дії факторів ураження надзвичайних ситуацій. Сховища, які знаходяться в зонах можливого виникнення масових пожеж і в зонах ураження СДОР, забезпечують також захист укритих людей від високих температур, отруєння продуктами горіння і ураження СДОР.

     Сховища повинні забезпечувати можливість безперервного перебування в них укритих людей на протязі двох діб.

     Нормативний клас сховищ залежить від групи міста, категорії суб’єкта господарської діяльності і місця розташування об’єкту. При цьому радіус збору укривання людей приймається у разі забудови території одноповерховими будинками 500 м, а багатоповерховими будинками – 400м.

     Норма площі полу основних приміщень для одної людини складає не менше 0,4-0,5 м2, а використання сховищ в мирний час для виробничих потреб повинна складати не більш 40% загальної площі сховища. Об’єм приміщень на одну людину повинний бути не менш як 1,5 м3. Приміщення для укриття людей оборудуються нарами для сидіння розміром 0,45х0,45 м, для лежання 0,55х 1,8м – на одну людину), ширина проходу між нарами повинна бути 0,7-0,85 м, а ширина прохідного проходу в сховищі повинна мати наступні розміри 0,9-1,2 м.

     Пристосування під сховища ЦО приміщень існуючих будинків і споруд. Під сховища можуть бути пристосовані: підвальні поверхи виробничих, допоміжних і адміністративно-побутових будинків і споруд; окремо розташовані заглиблені споруди виробничого, господарського і побутового призначення; пішохідні тунелі, вентиляційні галереї і тунелі, пустоти в великих фундаментах та інші; підвали в жилих будинках.

     Сховища, що оборудуються в пристосованих приміщеннях існуючих будинків і споруд, повинні максимально задовольняти вимогам, які пред’явлені до сховищ, що спеціально будуються. Ці сховища можуть бути з конструкціями посилення із довговічних матеріалів (метал, залізобетон, цегли, каменю) або із дерева.

     Внутрішнє обладнання таких сховищ може бути промислового виробництва або простішого типу, виготовлене силами місцевих об’єктів господарювання.

     Протирадіаційні укриття (ПРУ) - це споруди, які забезпечують захист людей від дії іонізуючих випромінювань при радіоактивному зараженні місцевості при неперервному перебуванні в них розрахункової кількості людей на протязі 1-2 діб. В зоні можливих слабких руйнувань ПРУ забезпечують також захист від обвалення окремих елементів будинків, для чого їх несучі конструкції повинні бути розраховані на тиск в фронті ударної хвилі повітря, що дорівнює 0,2 кг/см2.

     ПРУ в межах зон можливих слабких руйнувань необхідно розташовувати в підвалах і цокольних поверхах, а за межами зон можливих руйнувань – крім того, і на перших поверхах. При пристосуванні приміщень під ПРУ, демонтаж технологічного обладнання не передбачається.

     Місткість ПРУ визначається сумою місць для сидіння і лежання (на верхніх ярусах) і приймається: 5 чоловік і більше в залежності від площі приміщень укриттів, обладнаних в існуючих будинках і спорудах; 10-50 чоловік в укриттях, які швидко зводяться, що не використовуються в мирний час; 50 чоловік і більше в залежності від площі приміщень, що проектуються і будуються, в нових будинках і спорудах, які використовуються в мирний час в інтересах суб’єктів господарської діяльності.

     ПРУ повинні мати приміщення: для розміщення людей, санітарного вузлу, вентиляційної камери, зберігання брудного верхнього одягу. В ПРУ місткістю до 50 чоловік допускається замість санітарного вузлу передбачаються приміщення для виносної тари під фекалії і відходи.

     В ПРУ улаштовуються не менше двох входів. Ширина входів приймаються в залежності від кількості людей, що підлягають укриттю, із розрахунку 250 чоловік на 1м ширини входу. На входах встановлюються звичайні з ущільненням двері.

     Всі пройми під час переводу приміщень на режим укриття заставляються матеріалами, які забезпечують такий самий захист як огороджувальні конструкції.

     Приміщення, які пристосовуються під ПРУ, повинні бути забезпечені вентиляцією, опаленням, каналізацією і освітленням у відповідності з вимогами їх експлуатації в мирний час і в надзвичайних ситуаціях.

     В ПРУ любої місткості в цокольних і перших поверхах будинках, а також в укриттях місткістю до 50 чоловік, що розміщаються в підвальних поверхах будинків, використовується не примусова вентиляція. В інших випадках використовується примусова вентиляція.

     Система опалення ПРУ є загальною з опалювальною мережею будинків і повинна мати устрої відключення.

     Водозабезпечення ПРУ повинно здійснюватися від зовнішньої або внутрішньої водопровідної мережі. Норма використання води на одну людину – 25 л на добу. При відсутності водопроводу в укриттях передбачаються місця для розміщення баків з питною водою із розрахунку на одну людину 3 л на добу.

     Електрозабезпечення ПРУ передбачається від загальної електромережі.

     Параметри повітряного середовища в ПРУ приймаються як для чистої вентиляції сховищ – для вентиляції примусової або не примусової, а також для резервної вентиляції як для фільтровентиляції сховищ. Тепловологий режим при цьому не проводиться. Норми подачі повітря в ПРУ приймаються такими як для сховищ.

     Укриття простішого типу - це споруди, які забезпечують захист людей від світлового випромінювання і уламків зруйнованих будинків, а також понижують дію проникаючої радіації, ударної хвилі вибуху і радіоактивних випромінювань на зараженій місцевості.

     До укриттів простішого типу відносяться спеціально збудовані щілини, а також підвали і інші заглиблені приміщення, які пристосовані для захисту людей.

     Підвали та інші заглиблені і підземні приміщення і споруди, які пристосовуються під простіші укриття, повинні бути достатньо міцні, з огороджуючими конструкціями із не горючих матеріалів і не мати транзитних комунікацій (трубопроводів опалення і забезпечення водою діаметром більше 70 мм, паропроводів більше 40 мм, кабелів високої напруги). Місткість укриттів в підвалах будинків рекомендується приймати 50-300 чоловік.

     Результати проміжних виборів депутатів Новолатівської сільської ради Широківськогоь району
     11 січня 2015 року
     ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     Про графік відключення електроенергії на території району


     Image_00001.jpgImage_00002.jpgImage_00003.jpgImage_00004.jpgImage_00005.jpgImage_00006.jpg

     ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     До відома всіх зацікавлених Широківська райдержадміністрація повідомляє наступне:

     З наявними генеральними планами селища Широке та сіл Зелений Гай, Тихий Став, Дачне, Кошове, Червоне, Пологи, Веселий Став, Ганівка, Роза Люксембург, Трудолюбівка, Новомалинівка, Свистуново, Макарівка, Цвіткове, Яблунівка, Широка Долина, Олександрівка, Зелена Балка, Красний Під, Чапаєвка, Андріївка Кошове, Запоріжжя, Надія, Інгулець, Латівка, Новолатівка, Водяне, Степове, Шестірня, Новокурське які були розроблені 1972- 1999 роках в паперовому вигляді, можливо ознайомитись в приміщені Широківської райдержадміністрації, сектор містобудування та архітектури райдержадміністрації (кабінет 42), за адресою 53700, Дніпропетровська область, Широківський район, смт Широке, вул. Леніна,107.     Генеральний план с. Олександрівка лист1.jpg
     Генеральний план с. Олександрівка Лист 2.jpgГенеральный план с. Нове Життя.jpg


     Сектор містобудування та архітектури райдержадміністрації

     -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     ДО УВАГИ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ!

     Для вирішення питання щодо працевлащтування вимушених переселенців з автономної республіки Крим та східних областей Укарїни Широківьський районний центр зайнятості пропонує свої послуги, пропонуєсо переглянути відеоролик з даного питання
     Відеоролик_До уваги переселенців!_WMV V9.wmv

     -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

     ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПЛАН
     с.Карпівка Широківського району
     для ознайомлення всіх бажаючих     ПЗ Карповка посяснювальня.doc


     Аркуш 1.jpgАркуш 4.jpgАркуш 6.jpg


     Стаття щодо збереження лісів та вирубка до нов. свят.doc

     *********************************************

     До відома всіх зацікавлених Широківська райдержадміністрація повідомляє наступне,
     На офіційному веб – сайді www/shirmykolzel.dp.gov.ua Миколаївської селищної ради. Широківського району, Дніпропетровської області можливо ознайомитися з генеральним планом села Карпівка розробленого в 2013 році.
     З наявними генеральними планами селища Широке та сіл Зелений Гай, Тихий Став, Дачне, Кошове, Червоне, Пологи, Веселий Став, Ганівка, Роза Люксембург, Трудолюбівка, Новомалинівка, Свистуново, Макарівка, Цвіткове, Яблунівка, Широка Долина, Олександрівка, Зелена Балка, Красний Під, Чапаєвка, Андріївка Кошове, Запоріжжя, Надія, Інгулець, Латівка, Новолатівка, Водяне, які були розроблені 1972- 1999 роках в паперовому вигляді, можливо ознайомитись в приміщені Широківської райдержадміністрації, сектор містобудування та архітектури райдержадміністрації (кабінет 42), за адресою 53700, Дніпропетровська область, Широківський район, смт Широке, вул. Леніна,107.

     ******************************************************

     До відома підприємств, організацій та приватних підприємців

     У рамках Програми заходів з перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва “Українська ініціатива”(далі – Програма) регіональною робочою групою Міжвідомчого центру з організації перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва у Дніпропетровській області оголошується прийом документів для участі у Програмі.
     Цілями Програми є:
     підвищення кваліфікації українських спеціалістів в області управління;
     надання підтримки у встановленні контактів між компаніями, зацікавленими в різноманітних формах ділового співробітництва;
     перейняття закордонного досвіду.
     Учасниками Програми можуть бути спеціалісти вищої і середньої ланок управління підприємств та організацій, приватні підприємці.
     В рамках Програми передбачається проведення:
     перепідготовки спеціалістів шляхом отримання другої вищої економічної освіти за напрямками “Економіка і підприємництво” та “Менеджмент і адміністрування” (десятимісячна очно-заочна /модульна/ форма);
     стажування на підприємствах країн Західної Європи.
     Основними вимогами до учасників є:
     на перепідготовку: вік до 40 років, вища освіта, досвід роботи на управлінських посадах не менше 1 року.

     Прийом документів для участі в Програмі здійснюється на постійній основі Дніпропетровською регіональною робочою групою за адресою: пр.Кірова,1, управління розвитку підприємництва департаменту економічного розвитку облдержадміністрації, кім.417.
     За додатковою інформацією звертатись за телефонами: (056) 742 85 79, 742 89 17.
     ******************************************************************
     Постанова Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку здешевлення вартості іпотечних кредитів для забезпечення доступним житлом громадян, які потребують поліпшення житлових умов» №343 від 25.04. 2012 року.

     Строки отримання іпотечного кредиту - до 15 років, під 16% річних у гривні, з яких держава компенсує 13%, тобто фактично ви сплачуєте кредитну ставку у розмірі 3% річних.
     Програма поширюється як на добудовані об'єкти нерухомості, так і ті, що перебувають у стані будівництва.

     Базові умови кредитування програми
     Критерії

     Умови


     Валюта кредиту
     гривня

     Процентна ставка
     16% річних, з яких:

     •13% компенсуються Державою

     Та лише 3% сплачуєте Ви


     Термін кредитування
     до 15 років з моменту укладеннякредитного договору

     Обов'язковий власний внесок позичальника
     25% суми кредиту (розмір першого внеску може бути зменшено у разі надання додаткової застави за кредитним договором відповідно до внутрішніх правил банку).


     Банки-партнериНа теперішній час кредитування за умовами Постанови КМУ можливо у наступних банках:
     «Ощадбанк»;
     «Укрсоцбанк»;
     «Укргазбанк».


     Учасники процесу оформлення кредиту за програмою
     · Громадянин-учасник програми;
     · “Дозвільний центр”;
     · Дніпропетровське регіональне відділення Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву;
     · Банк-учасник програми.
     Відповідно
     до цього Порядку до таких, що потребують поліпшення житлових умов, належать:
     громадяни, які на підставі статті 34 Житлового кодексу перебувають на квартирному обліку;
     громадяни, які забезпечені за місцем проживання, зареєстрованим в установленому порядку, житловою площею, що не перевищує 9 кв. метрів на одного члена сім'ї, або проживають (зареєстровані в установленому порядку) у гуртожитку, що підтверджується довідкою про склад сім'ї, виданою за місцем проживання.
     Нормативна площа житла визначається виходячи з розрахунку 40 кв. метрів загальної площі на одинокого громадянина чи сім’ю з двох осіб та 18 кв. метрів на кожного наступного члена сім’ї, але не більш як 76 кв. метрів, а для індивідуальних житлових будинків - не більш як 94 кв. метрів.
     Розрахункова вартість житла встановлюється з урахуванням зареєстрованого в установленому порядку місця проживання громадян у розмірі для :
     м. Дніпропетровська – 5300,0 грн.
     інших населених пунктів – 4300,0 тис.грн.
     Допускається перевищення нормативної площі житла не більше як на 25 %, та та розрахункової вартості житла не більше як на 15 %.
     Вартість загальної площі житла, що перевищує нормативну площу та/або розрахункову вартість, сплачується позичальником відповідно до умов договору про придбання житла (укладеного між позичальником і відчужувачем житла з метою будівництва (реконструкції) житла або придбання житла в об'єктах незавершеного будівництва) за рахунок власних коштів без нарахування часткової компенсації процентів.
     Для укладення договору часткової компенсації процентів позичальник подає розпоряднику бюджетних коштів нижчого рівня (одержувачу бюджетних коштів):
     заяву про надання часткової компенсації процентів;
     копію паспорта;
     копію реєстраційного номера облікової картки платника податків (не подається фізичними особами, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний орган державної податкової служби і мають відмітку у паспорті);
     довідку про склад сім'ї, видану за місцем проживання;
     копію свідоцтва про шлюб (за наявності);
     копію свідоцтва про народження дитини (дітей) (за наявності);
     документи про доходи позичальника та членів його сім’ї за останні шість місяців;
     довідку про перебування на квартирному обліку (за наявності).
     Кошсультації з даного питання Ви можете отримати звернувшись до Широківської райдержадміністрації за адресою: Дніпропетровська обл. Широківський район, смт Широке, вул. Леніна,107, щосереди та що п’ятниці з 10.00 до 11.30 кім. № 4 (дозвільний центр) , кім. № 42 (сектор містобудування та архітектури райдержадміністрації) та щоденно по телефонам (05657) 2 93 62, 2 17 58.
     Державний фонд сприяння молодіжного житлового будівництва тел. (0562) 33 56 48, 35 73 83.
     Департамент житлово – комунального господарства та будівництва облдержадміністрації тел. (056)742 88 20.

     -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

     До відома всіх зацікавлених

     Широківська райдержадміністрація повідомляє наступне, на офіційному веб – сайді www/shirmykolzel.dp.gov.ua Миколаївської селищної ради. Широківського району, Дніпропетровської області можливо ознайомитися з генеральним планом села Карпівка розробленого в 2013 році.
     З наявними генеральними планами селища Широке та сіл Зелений Гай, Тихий Став, Дачне, Кошове, Червоне, Пологи, Веселий Став, Ганівка, Роза Люксембург, Трудолюбівка, Новомалинівка, Свистуново, Макарівка, Цвіткове, Яблунівка, Широка Долина, Олександрівка, Зелена Балка, Красний Під, Чапаєвка, Андріївка Кошове, Запоріжжя, Надія, Інгулець, Латівка, Новолатівка, Водяне, які були розроблені 1972 - 1999 роках в паперовому вигляді, можливо ознайомитись в приміщені Широківської райдержадміністрації, сектор містобудування та архітектури райдержадміністрації (кабінет 42), за адресою 53700, Дніпропетровська область, Широківський район, смт Широке, вул. Леніна,107.,
     за тел. (05657) 2 17 58


     ******************************************************

     До уваги мешканців Широківського району

     Відповідно до статті 20 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища», статті 27 Закону України « Про рослинний світ», з метою запобіганню виникнення надзвичайних ситуацій пов’язаних з пожежною небезпекою і оперативного реагування на них у пожежо небезпечний період Широківська райдержадміністрація звертає Вашу увагу на недопущення самовільного випалювання сухого листя, або його залишків, дотримання правил пожежної безпеки поблизу житлових масивів та під час прибирання присадибних ділянок.

     Нагадуємо, що самовільне спалювання рослинних залишків є прямим порушенням законодавства, а саме: ст.50 Конституції України, ст.ст.9, 12 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища», ст.16 Закону України «Про охорону атмосферного повітря», п.п. 3.6.14., 3.7.4. Правил утримання жилих будинків та прибудинкових територій, п.п. 3.6., 6.4.2. Правил утримання зелених насаджень у містах та інших населених пунктах України, Закону України «Про благоустрій в населених пунктах» і тягне за собою адміністративну й кримінальну відповідальність.

     Такі дії несуть безпосередню шкоду людському здоров’ю, загрозу для природи та спричиняє потужніше забруднення атмосферного повітря та крім того, зростає загроза пожеж в екосистемах і загоряння житлових будинків


     Відділ містобудування, архітектури ,житлово – комунального господарства
     та інфраструктури райдержадміністрації


     Версія для друку Написати листа

     Про цей сайт | Запитання | Адміністратор