www.shirok-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 20 квітня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій

Склад постійних комісій
Версія для друку Написати листа

СПИСОК
постійних комісій Широківської районної ради
станом на 01.01.2011 рік


Місце знаходження постійних комісій :
53700 Дніпропетровська область, Широківський район, смт Широке, вул. Леніна, 107

Телефон: (05657) 2-93-69, факс: (05657) 2-93-68, E-mail: rayrada_shir@ukr.net


Постійна комісія з питань
соціально-економічного розвитку району, бюджету і фінансів

1. Рощук Наталія Володимирівна – голова комісії
2. Засуха Василь Васильович – член комісії
3. Демиденко Алла Павлівна – член комісії
4. Євтушенко Іван Миколайович – член комісії
5. Кокул Олександр Анатолійович – член комісії
6. Шевченко Іван Григорович – член комісії
7. Сорока Микола Миколайович – член комісії


Постійна комісія з питань
освіти, культури, сім’ї та молоді

1. Положешна Ірина Володимирівна – голова комісії
2. Ситниченко Євген Володимирович – член комісії
3. Токар Любов Іванівна – член комісії
4. Берест Валентина Іванівна – член комісії
5. Красуля Олександр Володимирович – член комісії
6. Миценко Вікторія Миколаївна – член комісії
7. Усик Галина Олексіївна – член комісії




Постійна комісія з питань
агропромислового комплексу, землекористування та охорони довкілля


1. Яблонський Сергій Іванович – голова комісії
2. Пельт Володимир Пантелеймонович – член комісії
3. Палеха Валерій Миколайович – член комісії
4. Конопелькін Євген Володимирович – член комісії
5. Павлишин Юрій Васильович – член комісії
6. Трощинський Костянтин Вадимович – член комісії
7. Положешний Микола Васильович – член комісії



Постійна комісія з питань
комунальної власності та житлово-комунального господарства,
побутового та торгівельного обслуговування населення

1. Шишка Володимир Анатолійович – голова комісії
2. Яценко Антон Антонович – член комісії
3. Бабенко Микола Іванович – член комісії
4. Буртин Микола Юрійович – член комісії
5. Ведміцький Олександр Анатолійович – член комісії
6. Семенов Василь Васильович – член комісії
7. Тесленко Сергій Анатолійович – член комісії



Постійна комісія з питань
законності та правопорядку, діяльності рад, регламенту

1. Демченко Тетяна Валеріївна – голова комісії
2. Посипай Вадим Іванович – член комісії
3. Дмитренко Сергій Олександрович – член комісії
4. Шишка Микола Георгійович – член комісії
5. Кравченко Григорій Опанасович – член комісії
6. Міллер Анатолій Робертович – член комісії
7. Задорожній Віталій Михайлович – член комісії



Постійна комісія з питань
охорони здоров’я та соціального захисту населення району


1. Шрамко Валентин Володимирович – голова комісії
2. Відмідський Олександр Валентинович – член комісії
3. Калініченко Микола Михайлович – член комісії
4. Бублій Вадим Юрійович – член комісії
5. Лашкін Микола Федорович – член комісії
6. Морозов Євген Геннадійович – член комісії
7. Зубрій Дмитро Олександрович – член комісії

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор