Версія для друку
Написати листа
СПИСОК
постійних комісій Широківської районної ради
станом на 01.01.2011 рік
Місце знаходження постійних комісій :
53700 Дніпропетровська область, Широківський район, смт Широке, вул. Леніна, 107
Телефон: (05657) 2-93-69, факс: (05657) 2-93-68, E-mail: rayrada_shir@ukr.net
Постійна комісія з питань
соціально-економічного розвитку району, бюджету і фінансів
1. Рощук Наталія Володимирівна – голова комісії
2. Засуха Василь Васильович – член комісії
3. Демиденко Алла Павлівна – член комісії
4. Євтушенко Іван Миколайович – член комісії
5. Кокул Олександр Анатолійович – член комісії
6. Шевченко Іван Григорович – член комісії
7. Сорока Микола Миколайович – член комісії
Постійна комісія з питань
освіти, культури, сім’ї та молоді
1. Положешна Ірина Володимирівна – голова комісії
2. Ситниченко Євген Володимирович – член комісії
3. Токар Любов Іванівна – член комісії
4. Берест Валентина Іванівна – член комісії
5. Красуля Олександр Володимирович – член комісії
6. Миценко Вікторія Миколаївна – член комісії
7. Усик Галина Олексіївна – член комісії
Постійна комісія з питань
агропромислового комплексу, землекористування та охорони довкілля
1. Яблонський Сергій Іванович – голова комісії
2. Пельт Володимир Пантелеймонович – член комісії
3. Палеха Валерій Миколайович – член комісії
4. Конопелькін Євген Володимирович – член комісії
5. Павлишин Юрій Васильович – член комісії
6. Трощинський Костянтин Вадимович – член комісії
7. Положешний Микола Васильович – член комісії
Постійна комісія з питань
комунальної власності та житлово-комунального господарства,
побутового та торгівельного обслуговування населення
1. Шишка Володимир Анатолійович – голова комісії
2. Яценко Антон Антонович – член комісії
3. Бабенко Микола Іванович – член комісії
4. Буртин Микола Юрійович – член комісії
5. Ведміцький Олександр Анатолійович – член комісії
6. Семенов Василь Васильович – член комісії
7. Тесленко Сергій Анатолійович – член комісії
Постійна комісія з питань
законності та правопорядку, діяльності рад, регламенту
1. Демченко Тетяна Валеріївна – голова комісії
2. Посипай Вадим Іванович – член комісії
3. Дмитренко Сергій Олександрович – член комісії
4. Шишка Микола Георгійович – член комісії
5. Кравченко Григорій Опанасович – член комісії
6. Міллер Анатолій Робертович – член комісії
7. Задорожній Віталій Михайлович – член комісії
Постійна комісія з питань
охорони здоров’я та соціального захисту населення району
1. Шрамко Валентин Володимирович – голова комісії
2. Відмідський Олександр Валентинович – член комісії
3. Калініченко Микола Михайлович – член комісії
4. Бублій Вадим Юрійович – член комісії
5. Лашкін Микола Федорович – член комісії
6. Морозов Євген Геннадійович – член комісії
7. Зубрій Дмитро Олександрович – член комісії
Версія для друку
Написати листа
|