www.shirok-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 29 березня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Широківський район >> Новини
Подбайте про власну безпеку під час подорожі за кондон
Версія для друку Написати листа
З чого почати планування подорожі за кордон? Незалежно від мети – туризм, навчання, працевлаштування або поїздка до близької людини, яка мешкає в іншій країні, – ми починаємо не з пакування валізи, а зі збору необхідної інформації. Саме для надання такої інформації і був створений сайт 527.org.ua.

    527 та 0 800 505 501 – це номери телефону Національної безкоштовної гарячої лінії з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів, спеціалісти якої надають консультації українцям, які планують поїхати за кордон, або повернулися в Україну з-за кордону та іноземцям, які перебувають в Україні. Усі консультації надаються безкоштовно та конфіденційно. Людині, яка збирається за кордон подорожувати, працювати або навчатися, ніщо не може замінити доступу до надійної інформації. Будь-яке рішення слід приймати на основі адекватної інформації, щоб мінімізувати можливий ризик, пов’язаний з перебуванням далеко від рідних та близьких, у незнайомому оточенні, де діють інші правові й культурні практики.

    Гаряча лінія допомагає зрозуміти, що чекає на вас за межами України, та усвідомити можливі наслідки незаконного в’їзду та перебування в іноземних країнах. Подорож за кордон завжди несе в собі несподіванки – ми намагаємося зробити так, щоб ці несподіванки не завдали вам шкоди.

    Національна безкоштовна гаряча лінія з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів працює за підтримки Представництва Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні на базі громадської організації Тернопільський міський жіночий клуб «Відродження нації». Вона розпочала свою роботу в серпні 2006 року за номером 0 800 505 501 в рамках роботи Центру консультування мігрантів, створеного в 2005 році. З травня 2007 року діє короткий номер мобільного телефону 527, який є безкоштовним для абонентів усіх мобільних операторів в Україні.

    Яку інформацію ми надаємо?

    · Законні шляхи міграції, включаючи трудову міграцію, туризм, навчання, возз’єднання родини та постійне проживання;
    · Інформацію про проблему торгівлі людьми та шляхи убезпечення себе від потрапляння в неї;
    · Ризики нелегальної міграції;
    · Візові процедури та умови отримання віз;
    · Контакти консульських установ, громадських організацій, що допомагають мігрантам в Україні та за кордоном, асоціацій української діаспори за кордоном;
    · Підстави для отримання отримання статусу біженця;
    · Державні програми міграції;
    · Консультування іноземних громадян, які перебувають в Україні
    Для кого ця Гаряча лінія?

    · для громадян України, які планують поїхати за кордон з метою працевлаштування, навчання, туризму, постійного проживання або подорожі до близької людини тощо;
    · для громадян України, які повернулися з-за кордону і потребують допомоги;
    · для осіб, які прибули на територію України з метою працевлаштування чи постійного проживання;
    · для іноземних громадян, які тимчасово перебувають в Україні або проїжджають транзитом через її територію
    За період з 2006 по 2016 роки за консультаціями на гарячу лінію звернулись 205 567 осіб.

    Подорожуйте безпечно!

    Представництво МОМ в Україні є складовою Міжнародної організації з міграції (МОМ). Заснована в 1951 році, МОМ є провідною міжурядовою організацією в галузі міграції, що тісно співпрацює з урядовими, міжурядовими та неурядовими партнерами. 2016 року МОМ долучилася до системи ООН в якості Агентства ООН із питань міграції. До складу МОМ входять 166 країн та 8 країн мають статус спостерігачів, а представництва МОМ працюють у більш, ніж 100 країнах світу. МОМ має на меті сприяння гуманній та впорядкованої міграції шляхом надання послуг і консультацій урядовим структурам та мігрантам.

    В Україна Представництво МОМ розпочало свою роботу в 1996 року, після надання Україні статусу країни-спостерігача при МОМ. В 2001 році Україна звернулась із запитом щодо отримання статусу країни – члена МОМ, в 2002 році Парламент України ратифікував статут організації.

    Відповідно до загальної стратегії МОМ, діяльність Представництва МОМ в Україні спрямована на сприяння усвідомленню можливостей і проблем міграції в українському контексті. Максимізація цих можливостей й зведення до мінімуму проблем, викликаних міграційними переміщеннями, — це керівні принципи всіх заходів і програм, які реалізує Представництво. Протягом 20 років роботи в Україні МОМ надала допомогу близько півмільйона мігрантів (громадян України та інших держав), внутрішньо переміщених осіб, потенційних мігрантів, постраждалих від торгівлі людьми та іншим уразливим групам безпосередньо або через партнерів по проектах.


За посилнням: http://www.527.org.ua/index.php/527/








    Про цей сайт | Запитання | Адміністратор