www.shirok-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Неділя, 29 березня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Широківський район >> Новини
Депутати Широківської районної ради висловили недовіру голові районної державної адміністрації.
Версія для друку Написати листа
Депутати Широківської районної ради висловили недовіру голові районної державної адміністрації.

17 січня під головуванням голови Широківської районної ради Євгена Ситниченка відбулася 28 сесія районної ради VІІ скликання. Питання порядку денного сесії були попередньо розглянуті на засіданнях постійних комісій та президії районної ради. Перед початком пленарного засідання голова районної ради Євген Ситниченко вручив Грамоту Дніпропетровської обласної ради депутату районної ради Засусі Василю Васильовичу за вагомий особистий внесок у розвиток місцевого самоврядування району. Після чого нагадав присутнім, що з 1 січня 2018 року розпочалося подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2017 рік. Відповідно до статті 45 Закону України «Про запобігання корупції» декларації подаються щорічно до 1 квітня шляхом заповнення електронної декларації на офіційному веб-сайті Національного агентства запобігання корупції (НАЗК). Також звернув увагу всіх декларантів, по-перше, на необхідність заміни електронних адрес російських доменів в Реєстрі декларацій таких на поштові скриньки, створені на українських серверах. По-друге, на те, що електронний цифровий підпис (ЕЦП) дійсний лише один рік. Тому слід кожному перевірити термін дії та працездатність електронного цифрового підпису для роботи з Реєстром. І детально дізнатися про те, як це зробити, можна на офіційному веб-сайті НАЗК або отримати роз’яснення у працівників виконавчого апарату районної ради.
На пленарному засіданні зареєструвалися 29 депутатів районної ради та були присутні депутат обласної ради Д.Зубрій, керівники і представники управлінь, відділів та служб райдержадміністрації, підприємств, установ, організацій району, селищний і сільські голови. У ході пленарної роботи депутати затвердили перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селища Широківського району в новій редакції; форму фінансового звіту господарсько-економічної діяльності комунальних підприємств Широківської районної ради, звіт про виконання плану роботи Широківської районної ради VIІ скликання за 2017 рік, план роботи Широківської районної ради VIІ скликання на 2018 рік розпорядження голови районної ради, які видані у міжсесійний період, та внесли зміни змін до складу президії Широківської районної ради VII скликання.
Також до порядку денного було внесено звіт голови Широківської районної державної адміністрації Ланчковського С.В. про причини виникнення заборгованості відділу культури, туризму, національностей та релігій Широківської районної державної адміністрації за теплопостачання, яке було порушено у двох депутатських запитах. Але через відмову Сергія Ланчковського звітувати на пленарному засіданні депутати внесли до порядку денного питання про недовіру голові райдержадміністрації. За результатами таємного голосування за висловлення недовіри голові РДА проголосувало «за» 27 депутатів, «проти» – 1, «утрималися» – 1, про що складено і затверджено Протокол №5 лічильної комісії та прийняте відповідне рішення районної ради.

За матеріалами виконавчого апарату районної ради.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор