ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 28 березня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Широківський район >> Новини
Сильний результат: важкоатлет з Павлограда здобув золото на Чемпіонаті України і став восьмикратним рекордсменом
Версія для друку Написати листа
У Славутичі фінішував Чемпіонат України з важкої атлетики. На помості спорткомплексу «Богатир» змагалися 330 кадетів до 17 років. Юні спортсмени боролися не тільки за медалі, а й за титул чемпіона України. Другий день змагань видався «золотим» для павлоградця Дмитра Сухоцького. Про це повідомили в управлінні молоді і спорту Дніпропетровської ОДА. Вітаємо переможця.

На Чемпіонаті України Дніпропетровщину презентували вісім важкоатлетів. Серед них своє ім’я до реєстру рекордів у черговий раз вписав спортсмен з Павлограда Дмитро Сухоцький.

Переможним для хлопця видався другий день змагань. Спортсмен порадував глядачів своїм виступом. Шість підходів – і впевнений виграш у категорії до 56 кг. У ривку силач показав результат 103 кг, у поштовху – 126 кг. Сума двоборства – 229 кг. Цей результат дозволив Дмитрові Сухоцькому здобути чемпіонський титул і стати восьмикратним рекордсменом України.

Штангіст зізнається, що результатом задоволений і запам’ятає цей виступ надовго. Однак ще є над чим працювати. Вважає, головне у важкій атлетиці – терпіння, сила волі і піднімати штангу, навіть стиснувши зуби.

Дмитро Сухоцький був найтитулованішим учасником чемпіонату. Він – вихованець обласної школи вищої спортивної майстерності. Входить до складу збірної України з важкої атлетики, неодноразовий чемпіон та призер змагань різних рівнів.

Минулого року юний важкоатлет виграв золото на Чемпіонаті Європи у Швеції й увійшов до шістки найсильніших важкоатлетів світу.

У ривку Дмитро Сухоцький показав результат 103 кг, у поштовху – 126 кг. Сума двоборства – 229 кг.

Дмитро Сухоцький – переможець Чемпіонату України та восьмикратний національний рекордсмен.