Архів публікацій
Широківський район >> Новини
Понад 900 медалей вибороли дніпропетровські спортсмени цього року
Версія для друку Написати листа
Цьогоріч майже 3 тисячі дніпропетровських спортменів виходили на старти національних, європейських та міжнародних змагань. Їхні досягнення – понад 900 медалей різного ґатунку. Кращі спортсмени області вирушать до Бразилії на літню Олімпіаду-2016. Вісім уже отримали ліцензії на участь, ще понад 40 рухаються до омріяного «квитка».

«Дніпропетровські спортсмени знані як в Україні, так і за її межами. Вони взяли вдалий старт і з початку року вже здобули понад дев’ять сотень медалей різного ґатунку. Це сильна мотивація напередодні Олімпійських Ігор-2016. До найпрестижніших міжнародних змагань готується 41 спортсмен області. Ми розраховуємо, що третина з них візьме олімпійські ліцензії», – зазначив очільник регіону Валентин Резніченко.

У числі найкращих спортсменів області – Богдан Нікішин. Він здобув срібну нагороду на етапі Кубку світу з фехтування на шпагах у німецькому місті Хайденхайм. На шляху до медалі Богдан обіграв титулованих суперників із Швейцарії, Угорщини, Росії. А ось у «золотому» матчі Нікішин поступився французу лише одним уколом.

Із «медальним врожаєм» повернулися дніпропетровські спортсмени з Чемпіонату Європи з кульової стрільби, який проходив в Угорщині. Найкращий результат показала криворожанка, заслужений майстер спорту Вікторія Рибовалова. У неї – золото та бронза в особистому заліку, два золота – у командній першості. Денис Кушніров та Ольга Голубченко вибороли срібло, бронза дісталася Олександру Колохову.

25-річний Микита Нестеренко посів третє місце на Кубку Європи з легкоатлетичного метання, який проходив цьогоріч у Румунії. Дніпропетровський спортсмен – семикратний рекордсмен світу серед юніорів та юнаків. Рекордна відстань, на яку він кинув свій диск, – майже 65 метрів.

Дніпропетровський спортсмен Микита Матлашевський виборов бронзову нагороду на Кубку Європи серед кадетів U18 із дзюдо. Хлопець змагався у ваговій категорії до 81 кг. 16-річний спортсмен уже вдруге бере нагороду на європейських змаганнях. Минулоріч він завоював бронзу на кадетському Кубку Європи в Румунії.

Владислав Вороний з Дніпропетровщини увійшов у трійку лідерів Чемпіонату Європи з греко-римської боротьби. Він здобув срібло у ваговій категорії до 130 кг.

Дніпропетровець Геворг Хачатрян став бронзовим призером на міжнародному чемпіонаті із дзюдо у вазі до 66 кг. У поєдинку за бронзову медаль наш земляк виявився сильнішим казаха. Серія Гран-прі проходила в Туреччині. Геворг Хачатрян став медалістом у нинішньому сезоні вже вдруге: у лютому він здобув бронзу на Континентальному Кубку в чеській Празі.

Українська збірна продовжує підготовку до Олімпійських Ігор-2016. До Ріо гарантовано поїдуть вісім дніпропетровських спортсменів. Це фехтувальник Богдан Нікішин, веслувальник Іван Довгодько, плавець Андрій Говоров, легкоатлетки Анна Рижикова та Анна Тітімець, дзюдоїст Артем Блошенко, бадмінтоністка Марія Улітіна. До Бразилії вирушить також учениця Дніпропетровської обласної школи вищої спортивної майстерності Наталія Кальниш. На її рахунку це вже четверті Олімпійські Ігри.

До здобуття олімпійської ліцензії рухаються ще понад 40 спортсменів Дніпропетровщини. Остаточний список учасників буде відомий у липні.

За медалі в Ріо українські спортсмени отримають премії. 125 тис. доларів – за золото, 80 тис. доларів – за срібло, 55 тис. доларів – за бронзу.

Олімпіада в Бразилії проходитиме з 5 по 21 серпня 2016 року.

У числі найкращих спортсменів області – фехтувальник Богдан Нікішин.

Найкращий результат на Чемпіонаті Європи з кульової стрільби показала Вікторія Рибовалова.

25-річний Микита Нестеренко – третій на Кубку Європи з легкоатлетичного метання.

Микита Матлашевський виборов бронзову нагороду на Кубку Європи серед кадетів U18 із дзюдо.

Владислав Вороний увійшов до трійки лідерів Чемпіонату Європи з греко-римської боротьби

Геворг Хачатрян став бронзовим призером на міжнародному чемпіонаті із дзюдо.

До Ріо гарантовано поїдуть Іван Довгодько...