ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 29 березня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Широківський район >> Новини
Спортсмени Дніпропетровщини – призери чемпіонату України зі спортивного орієнтування
Версія для друку Написати листа
П’ять золотих, вісім срібних та чотири бронзові медалі здобули спортсмени Дніпропетровщини на чемпіонат України зі спортивного орієнтування. Про це повідомили в управлінні молоді і спорту облдержадміністрації

Медалі спортсмени Дніпропетровщини вибороли на подовженій дистанції. Перемогу отримав наш спортсмен Дмитро Єрмаков. На другому місці - Руслан Глібов та Олександр Ткачук. На третьому - Андрій Піонтковський та Владислав Ласкаржевський.

Відзначилися й на довгій дистанції. «Золото» у Руслана Глібова, «срібло» - у Ганни Довгань та Костянтина Самойленко, «бронза» - у Олександра Ткачука.

На скороченій дистанції перше місце здобув спортсмен з Дніпропетровщини Руслан Глібов. На другому місці - Данило Довгань та Олександр Ткачук. На третьому - Георгій Синиця.

На спринтерській дистанції на першому місці Руслан Глібов та Дмитро Єрмаков. На другому - Олександр Ткачук.

Особистий чемпіонат України зі спортивного орієнтування приймало місто Цюрупинськ, що у Херсонській області. До змагань долучилися півтисячі спортсменів з 17 регіонів України. Дніпропетровщину представляли 48 учасників.

У нашій області спортивним орієнтуванням займається майже 400 людей, з якими працюють 10 тренерів.

На чемпіонаті Дніпропетровщину представляли 48 учасників.

Вони здобули п’ять золотих, вісім срібних та чотири бронзові медалі.