Архів публікацій
Широківський район >> Новини
Спортсмени Дніпропетровщини – серед кращих п’ятиборців України
Версія для друку Написати листа
Спортсмени Дніпропетровщини – серед кращих п’ятиборців країни. Такі результати чемпіонату України з сучасного п’ятиборства серед дорослих, юніорів, юнаків та дівчат. Учасники, які захищали честь нашої області, привезли зі змагань медалі всіх ґатунків. Спортсмени відзначилися як в командних, так і в особистих заліках. Про це повідомили в управління молоді та спорту ОДА.

У командних змаганнях серед дорослих збірна Дніпропетровської області з результатом 4045 очок посіла третє місце. В особистому заліку срібну нагороду завоював Владислав Міщенко, здобувши 1499 очок.

«Золото» з великим відривом від супротивників виборола команда юніорів віком від 19 до 21 року. Наші спортсмени здобули 3664 очок. В особистому заліку Владислав Ридванський з результатом 1430 очок піднявся на третю сходинку п'єдесталу.

У командних змаганнях серед юнаків 17-18 років збірна команда Дніпропетровської області впевнено виборола золоті нагороди з результатом 3372 очок. В особистому заліку у юнаків першу сходинку з результатом 1155 очок посів Олександр Шелест, другу з 1126 очками - Миколай Комаров, срібну нагороду серед дівчат взяла Олександра Юдіна. У неї - 930 очок.

У командних змаганнях серед юнаків 15-16 років збірна команда Дніпропетровщини посіла третю сходинку п’єдесталу з результатом 2482 очок.

Відкритий зимовий Чемпіонат України з сучасного п'ятиборства серед дорослих, юніорів, юнаків та дівчат приймав Київ. До змагань долучилися близько 140 атлетів з 6 регіонів країни. Дніпропетровську область представляли 24 спортсмени.

П’ятиборством в області займаються понад 100 спортсменів, якими опікуються 16 тренерів.